Juniorka Sigmy si na sněhu poradila s béčkem Zlína

11.11.2007 / B tým

Další domácí utkání svěřenců Jiřího Balcárka, další výhra. Spanilá jízda juniorky Sigmy pokračovala i ve 14. kole MSFL, kdy porazila na Andrově stadionu B tým Zlína 2:0. O branky se zasloužili Jiří Gába a Filip Lukšík, jehož střelu si obrana srazila do vlastní sítě. SK Sigma Olomouc „B“ – FC Tescoma Zlín „B“ 2:0 (2:0) V nefalšovaném zimním počasí viděli diváci dvě branky. První vstřelil po krásné střele z hranice pokutového území Jiří Gába již v 6. minutě. V 19. minutě nezakončil přesněji svůj průnik Filip Lukšík. Po půlhodině hry pustil chytře míč Petr, Nuc však ve velkém vápně volil místo zakončení přihrávku do území nikoho. Ve 40. minutě to bylo 2:0, když si hostující obrana srazila do vlastní brány střelu Lukšíka. Ve 2. poločase, kdy se hrací plocha změnila v bílou pláň, bylo na hráčích patrné, že se již vidí v šatně. V sílící sněhové chumelenici nebyla většina akcí dotažena ke zdárnému konci. Jediným vážnějším ohrožením branky bylo nastřelené břevno Lovásikovy svatyně v 72. minutě Otrubou. Sněhovou premiéru si připsal i Brazilec v domácím dresu Bueno, který zažil sníh na vlastní kůži poprvé v životě. Sestava SK Sigma Olomouc „B“: Lovásik – Hrdlovič (K) Bodeček, Dreksa, Heidenreich - Nuc, Nepožitek, Gába, Hořava (85. Bueno), Lukšík (46. Onofrej) – Petr (70. Michalčák). Trenér Jiří Balcárek Nenastoupili: Klesnil, Volf, Bárta Sestava FC Tescoma Zlín „B“: Kořínek - Malý, Pazdera, Poznar (46. Otruba), Kovařík, Elšík (K), Zapletal (33.Šrom), McQuilkin, Čelůstka, Školník (61.Bačík), Konečník. Trenér: Jiří Chytrý Nenastoupil: Rückschlos Branky: 6. Gába, 40. vlastní ŽK: 59. Heidenreich – 34. Čelůstka Rozhodčí: Nádvorník – Nenadál, Fojt Delegát: Legierský Diváci: 128

Béčko SK Sigma opět vyhrálo s nulouBéčko SK Sigma opět vyhrálo s nulou
| 29.04.2017
Béčko SK Sigma má doma HulínBéčko SK Sigma má doma Hulín
| 28.04.2017
Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky