SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka Sigmy si pohrála s Bystřicí

16.08.2001 / SCM

Juniorka Sigmy si pohrála s Bystřicí Celý podzim bude hrávat juniorka Sigmy Olomouc uprostřed týdne přípravné zápasy. Tentokrát vyrazila k mači do Bystřice pod Hostýnem. Místní tým nebyl pro druholigové olomoucké béčko vážnějším soupeřem. Bystřice p. H. - Sigma Olomouc B 1:7 (1:3). Hostující tým si s chutí zastřílel. V této činnosti se obzvláště dařilo útočníku Václavu Knopovi, který dal tři branky. Trenér juniorky Zdeněk Psotka zkoušel při zranění Davida Čepa (zlomená ruka, měsíc pauza) nová varianty složení obrany. "Zkusili jsme vzadu více možností. V prvním poločase nám trochu chyběla souhra, ve druhém už to bylo dobré. Ale soupeř nebyl tak silný, aby nás mohl dokonale prověřit," řekl k utkání trenér olomoucké druholigové juniorky SK Sigma. Branky: 7., 51. a 66. Knop, 12. a 28. Chmelíček, 56. a 73. Řehák. Sigma I. poločas: Jurčík - Hudec, Krajčovič, A. Látal, Mi. Vyskočil - Krohmer, Zbožínek, Macháček, Řehák - Knop, Chmelíček. Sigma II. pol.: Jurčík - Jordánek, Hudec, A. Látal, Škerle - Ma. Vyskočil, Laštůvka, Ševela, Štrbík - Knop, Řehák. Trenér Zdeněk Psotka. Hanácký a středomoravský den, 16. 8. 2001

Šestnáctka vyhrála, Galus dal hattrickŠestnáctka vyhrála, Galus dal hattrick
| 22.04.2018
SK Sigma U 18 zvítězila v KarvinéSK Sigma U 18 zvítězila v Karviné
Sedmnáctka o gól prohrálaSedmnáctka o gól prohrála
Devatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanciDevatenáctka SK Sigma soupeři nedala šanci