Juniorka Sigmy si zastřílela

02.08.2001 / SCM

Juniorka Sigmy si zastřílela Druholigová juniorka SK Sigma Olomouc si pozvala do Slatinic k přátelskému utkání třetiligový Uničov. Jak již před začátkem sezony avizoval trenér týmu Zdeněk Psotka, bude béčko Sigmy hrávat přípravné zápasy každý týden vždy v úterý nebo ve středu. SK SIGMA OLOMOUC B - TŘINEC 6:1 (2:1) Sigma B šla do vedení už ve 2. minutě. To Knop vystihl špatnou malou domů a zasunul pohodlně do prázdné. Třinec snížil ve 21. minutě z penalty. Ve 41. vyhrál hlavičkový souboj s třineckým gólmanem Ševela a i on v poklidu prázdnou branku trefil. Hned po pauze tvrdě vystřelil Štrbík, gólman míč vyrazil a Štrbík z úhlu trefil opuštěnou bránu. V 52. minutě přidal další gól Knop, v 64. se po rychlém útoku prosadil Štrbík. Poslední branku zápasu obstaral v 77. minutě Večeřa. "Účelem zápasu bylo vyzkoušet ty hráče, kteří nehráli v prvním zápasu druhé ligy a dva dorostence Mazoucha a Švajdu. V prvním poločase nám to trochu skřípalo vzadu, ale směrem dopředu to bylo naopak dobré,"řekl trenér juniorky Sigmy Zdeněk Psotka. Branky Sigmy: 2. a 52. Knop, 46. a 64. Štrbík, 41. Ševela, 77. Večeřa. Sigma B: Jurčík - Jordánek (46. Škerle), Látal, Macháček (46. Švajda), Mi. Vyskočil - Štrbík, Laštůvka, Mazouch, Ševela (46. Večeřa) - Knop, Ma. Vyskočil (46. Řehák). TrenérZdeněk Psotka. Olomoucký den, 3. 8. 2001