Juniorka Sigmy těsně prohrála ve Vítkovicích

23.09.2006 / B tým

V předehrávce 8. kola 2. fotbalové ligy juniorka SK Sigma Olomouc prohrála ve Vítkovicích. Vzhledem ke zraněním a trestům dal kouč Jiří Balcárek příležitost v utkání dokonce čtyřem dorostencům, ze kterých dva, Bodeček a Stroupek, hráli od začátku. Vítkovice – SK Sigma Olomouc B 1:0 (0:0) Hostující tým dokázal i v improvizované sestavě držet s Vítkovicemi krok. V prvním poločase měl každý z týmů jednu šanci. Nejprve brankář T. Černý vychytal Rygela, pak Řehák po přihrávce Hrubého těsně minul. Juniorka nepřečkala bez úhony začátek druhého poločasu. V 56. minutě ještě hosté závar ve své šestnáctce přečkali, ale v 62. minutě byl brankář T. Černý krátký na dorážku domácího M. Černého. Autor jediné branky zápasu ještě v 81. minutě trefil břevno. "V prvním poločase jsme měli dvě tři šance, ale neproměnili jsme je. Po přestávce už se nám ale bohužel směrem dopředu moc nedařilo," řekl našemu listu trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Ten poslal do zápasu od začátku dorostence Stroupka a Bodečka. "Oba odvedli dobrý výkon, ale naším nejlepším hráčem byl brankář Černý," podotkl Balcárek. Branka: 62. M. Černý. Rozhodčí: Moudrý - Kubáň, Szarowski. ŽK: Jakus, Švec - D. Barcal, Řehák, Šalamoun, Komárek. Diváků: 638. Sigma B: Černý - Stroupek, Bodeček, Komárek, D. Barcal - Řehák, Šalamoun, Král (85. Nepožitek), Řehák, Hrdlovič (73. Nuc) - Hrubý, Lička (67. Hořava). Trenér Jiří Balcárek.