Juniorka Sigmy vysoko podlehla Jihlavě

23.10.2006 / A tým

Ve 12. kole II. ligy nenapodobila juniorka domácích A tým. Na domácí půdě naopak jasně prohrála. Tým z Jihlavy si odvezl vysokou výhru, o které rozhodl již v úvodní čtvrthodině hry. SK Sigma Olomouc „B“ – FC Vysočina Jihlava 1 - 4 (1 – 3) Jakoby Sigma snila nedělní vítězný sen i v úvodu pondělního utkání. Než se hráči domácích vzpamatovali, prohrávali 0 – 2. Již ve 12. minutě se po hrubé chybě Hudce dostali do vedení díky Svobodovi. O minutu později to bylo již 0 – 2, když brankáře Černého obstřelil Veselý. Poté se zapojili aktivně do hry i domácí. Samostatný nájezd Vojty Schulmeistera, který volil místo střely hokejový blafák a poté zpětnou přihrávku na obsazeného Kaščáka, zakončil střelou do sítě Pulkert, 1 – 2. Kontaktní gól domácí nastartoval. Ve 30 minutě šel sám na brankáře Jihlavy mladíček Hořava, jeho střela však těsně minula pravou tyč jihlavské branky! Domácí tlak zastavil pokutový kop za faul Hudce. Na 1 – 3 zvýšil jihlavský Vladyka. Ve 2. poločase se obraz hry příliš nezměnil. V 57. přidal čtvrtou branku Jihlavy po zaváhání Černého hlavou Malínek. O minutu později ukončil své dnešní trápení Martin Hudec. Za faul uviděl druhou žlutou kartu a opustil tak své spoluhráče na hrací ploše. Do konce utkání si již hosté své vedení v poklidu uhájili. Sestava Sigmy: Černý - Kopecký, Komárek (K), Barcal J., Hudec - Král, Hrdlovič, Kaščák, Hořava (76. Řehák) - Schulmeister V. (66. Peška), Pulkert (34. Schulmeister J.). Trenéři: Augustin Chromý, Jiří Balcárek Sestava Jihlavy: Rzeszoto - Demeter, Šourek, Kadlec, Dujka - Veselý, Vladyka (C), Lovětínský (69. Pacholík), Malínek (82. Peteřík) - Svoboda (79. Cihlář), Faldyna. Trenér: Milan Bokša Branky: 25. Pulkert - 12. Svoboda, 13. Veselý, 32. Vladyka (p. k.), 57. Malínek Diváků: 420 ŽK: 15. a 58. Hudec, 90. Kopecký - 79. Malínek ČK: 58. Hudec