Juniorka Sigmy zvítězila ve Vítkovicích

10.10.2003 / SCM

Juniorka Sigmy zvítězila ve Vítkovicích Trápení vítkovických fotbalistů neskončilo ani v předehrávce 12. kola druhé ligy, v níž podlehli rezervě Sigmy Olomouc. Zápas rozhodl jediným gólem v 67. minutě Schulmeister. Vítkovice - SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:0) Úvodních deset minut se hrálo v režii domácích. Pak ale Dohnal neproměnil tradiční vítkovickou penaltu nařízenou za faul olomouckého gólmana na Rygla, což hráče Vítkovic rozhodilo natolik, že už soupeřovu branku neohrozili. Hosté trpělivě čekali na svou příležitost a ta přišla po dvaceti minutách druhého poločasu. Centr Ševely tečovala obrana k nekrytému Schulmeisterovi, který hlavou podél brankáře trefil juniorce tříbodový zisk. Domácí se v závěru snažili dostat béčko Sigmy pod tlak dlouhými nákopy, ale na defenzivu hostí si nepřišli. To platí i o situaci ze sedmé minuty nastavení, kdy Krajčovič zachraňoval výhru svého týmu na brankové čáře. Branka: 66. Schulmeister. Rozhodčí:Adam. ŽK:Rygel - Kjučukov, Krajčovič, Glos. Diváků: 275. Sigma B:Kjučukov - Jordánek, Krajčovič, Škerle, Caha - Randa (86. Krpec), Prekop, Ševela, Glos (90. Pulkert) - V. Schulmeister, Vyskočil (88. Mazouch). Trenér Zdeněk Psotka. zdroj:čtk

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně