14. kolo SK Sigma Olomouc vs. FC Fastav Zlín Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka Sigmy zvítězila ve Vítkovicích

10.10.2003 / SCM

Juniorka Sigmy zvítězila ve Vítkovicích Trápení vítkovických fotbalistů neskončilo ani v předehrávce 12. kola druhé ligy, v níž podlehli rezervě Sigmy Olomouc. Zápas rozhodl jediným gólem v 67. minutě Schulmeister. Vítkovice - SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:0) Úvodních deset minut se hrálo v režii domácích. Pak ale Dohnal neproměnil tradiční vítkovickou penaltu nařízenou za faul olomouckého gólmana na Rygla, což hráče Vítkovic rozhodilo natolik, že už soupeřovu branku neohrozili. Hosté trpělivě čekali na svou příležitost a ta přišla po dvaceti minutách druhého poločasu. Centr Ševely tečovala obrana k nekrytému Schulmeisterovi, který hlavou podél brankáře trefil juniorce tříbodový zisk. Domácí se v závěru snažili dostat béčko Sigmy pod tlak dlouhými nákopy, ale na defenzivu hostí si nepřišli. To platí i o situaci ze sedmé minuty nastavení, kdy Krajčovič zachraňoval výhru svého týmu na brankové čáře. Branka: 66. Schulmeister. Rozhodčí:Adam. ŽK:Rygel - Kjučukov, Krajčovič, Glos. Diváků: 275. Sigma B:Kjučukov - Jordánek, Krajčovič, Škerle, Caha - Randa (86. Krpec), Prekop, Ševela, Glos (90. Pulkert) - V. Schulmeister, Vyskočil (88. Mazouch). Trenér Zdeněk Psotka. zdroj:čtk

Zlatohlávek a Nováček dali gól v repre!Zlatohlávek a Nováček dali gól v repre!