Juniorka SK Sigma dala Dukle čtverec

11.03.2013 / B tým

K utkání 21. kola Juniorské ligy cestoval tým SK Sigma Olomouc do Prahy, kde měl za soupeře Duklu. Hosté utkání zvládli v poklidu, vyhráli vysoko čtyři k nule. Od začátku utkání se hrálo podle olomouckých not, což se projevilo i na ukazateli skóre. Šance Rolince, Vavříka a Habusty ještě gólem neskončily. Ve 27. minutě se po centru Vavříka zprava se prosadil střelou z otočky Rolinc a hosté vedli. V závěru prvního poločasu přidal druhou branku Texl. Dvoubrankový náskok naše juniorka navýšila záhy po přestávce. V 53. minutě po přihrávce Nešického skóroval Rolinc. A v 65. minutě pak přidal čtvrtou branku Schmidt, když dorážel střelu Nešického. „Prvních třicet minut se hrál rychlý dobrý fotbal z obou stran, i když více šancí jsme měli my. Po první vstřelené brance jsme už měli hru ve své moci a přidali další góly. Dukla se snaží hrát technický fotbal, to nám vyhovuje, na pohled to byl pěkný zápas,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. „Mám radost, že jsme zápas uhráli s čistým kontem. Na utkání se byl povídat trenér reprezentační jedenadvacítky Jakub Dovalil, jsem rád, že to kluci vzali za dobrý konec a ukázali se mu,“ podotkl Chromý. Dukla Praha jun. – SK Sigma Olomouc jun. 0:4 (0:2) Branky: 27. a 53. Rolinc, 45. Texl, 65. Schmidt. Rozhodčí: Mokrusch - Hrabovský, Váňa. ŽK: Vavřík. SK Sigma jun.: Reichl - Texl (59. Schmidt), Svozil, Štěrba, Vavřík – Zahradníček, Habusta, Plšek (78. Richter), Nešický (65. P. Ševčík), Falta – Rolinc. Trenér Augustin Chromý. Foto: Svatopluk Samler Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly