Juniorka SK Sigma jde na třetí místo ligy

04.03.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc si doma ve 20. kole juniorské ligy poradila s Hradcem Králové. Stejně jako áčko v neděli porazila soupeře z východu Čech 2:0, zisk tří bodů posunul juniorku z Hané na třetí místo v tabulce. Na umělce Androva sportovního areálu se hrál souboj o třetí místo v tabulce. Posunul se na něj tým SK Sigma Olomouc, který zvítězil. Rozhodl o tom už první poločas. To hosté moc protiútoky domácích nestíhali chytat a mohli být nakonec rádi, že dostali jen dvě branky. První dal v 5. minutě Adam Varadi, druhou ve 28. Jakub Plšek. „První poločas to mělo velmi dobré parametry, hrál se svižný fotbal. Druhý poločas už si kluci mysleli, že to půjde samo, nedávali jsme šance a pak už se mi to nelíbilo,“ řekl trenér juniorky SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc jun. – Hradec Králové jun. 2:0 (2:0) Branky: 5. Varadi, 28. Plšek. Rozhodčí: Plesar – Pochylý, Drápal. ŽK: Zec. Diváci: 150. SK Sigma: Reichl – Sukup, Svozil, Koutný, Falta – Zahradníček (67. Rolinc), Nešický (83. Štěrba), Habusta (84. Texl), Plšek, Javůrek – Varadi (60. Schmidt). Trenér Augustin Chromý. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly