Juniorka SK Sigma porazila Třinec

11.11.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc v 19. kole Juniorské ligy zvítězila doma nad Třincem. Hanáci rozhodli už v prvním poločase brankami Michala Holuba a Tomáš Langra. Sigma mohla jít do vedení už ve 4. minutě, bombu Lietavy ale zastavilo břevno. Potom se osmělili také hosté, ale mimo standardek jim domácí nedovolili nic. A po jedné z nich udeřili. Ve 31. minutě po rohu soupeře vyrazili Hanáci do brejku. Hladík potáhl balon, přihrál Lietavovi, ten posunul na Holuba a bylo to 1:0. O šest minut později předal druhou branku Sigmy Langer. Ve druhém poločase už se stav nezměnil. „Když se vyhraje dva nula, tak hodnocení může být pozitivní. Je pěkné, že jsme zápas zvládli. Ale o poločase jsem kladl klukům na srdce, že si mají zahrát s chutí, ať z toho mají dobrý pocit. Po patnácti minutách jsem musel zvýšit hlas, protože v chůzi se nedá hrát. Z toho pohledu jsem celkem zklamaný,“ řekl trenér SK Sigma Radim Kučera. SK Sigma Olomouc jun. – Třinec jun. 2:0 (2:0) Branky: 31. Holub, 37. Langer. Rozhodčí: Zadinová – Paták, Julínek. ŽK: Vavřík, Můčka – Byrtus. Diváci: 100. SK Sigma jun.: Reichl – Vavřík (70. Kováč), Svozil, Kotouč, Můčka – Hladík, Nešický, Langer (81. Stříž), Holub, Javůrek (70. Fišer) – Lietava. Trenér Radim Kučera. Třinec jun.: Brych – Byrtus, Samek, Trajkovski (76. Kufa), Hála, Vlachovič (60. Švábík), Velner, Christu (89. Machala), Voves, Musiol, Dostál (76. Dawid). Trenér Kamil Papuga.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly