Juniorka SK Sigma prohrála se Spartou

04.11.2013 / B tým

V 18. kole Juniorské ligy prohrála juniorka SK Sigma Olomouc doma se Spartou Praha. Hosté šli do vedení v 9. minutě, domácím se pak nepodařilo žádnou z šancí proměnit. Zápas byl rozhodnut už na začátku. V 5. minutě brankář Chvěja vyrazil hlavičku Hájka, o tři minuty později na druhé straně mířil Hladík vedle. Z protiútoku napřáhl zdálky Hašek a trefil přímo do šibenice. Srovnat mohl ve 29. minutě Holub, jeho tvrdá střela ale šla jen do míst, kde byl připravený gólman. Šest minut před přestávkou brankář Chvěja vyrážel tutovku soupeře, stejně si poradil i sedm minut po pauze. Pak Sigma přitlačila, ale dobře bránící hosté domácím mnoho místa nenechávali. Ránu Richtera brankář vyboxoval, Zahradníček střílel z dobré pozice nad, takže Hanáci těsně prohráli. „Mám za sebou černý víkend, prohrál jsem v Prostějově i se Spartou. Dnes byl soupeř kompaktní, dobře bránil, těžko jsme se prosazovali,“ řekl trenér SK Sigma Radim Kučera. SK Sigma Olomouc jun. – Sparta Praha jun. 0:1 (0:1) Branka: 9. Hašek. Rozhodčí: Machálek – Vysloužil, Drápal. Diváci: 80. SK Sigma jun.: Chvěja - Můčka, Kotouč, Richter, Vepřek – Hladík (60. Nešický), Karaš (79. Stříž), Houska, Langer (70. Kováč), Falta – Holub (60. Zahradníček). Trenéři Augustin Chromý a Radim Kučera. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc