Juniorka SK Sigma prohrála v Jablonci

18.11.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc prohrála ve 20. kole Juniorské ligy v Jablonci. Hosté si nejprve dali vlastní branku, pak inkasovali v závěru prvního a hned v úvodu druhého poločasu. Další zápas hraje juniorka doma ve čtvrtek 21. listopadu proti Znojmu (13.00). Hosté prohrávali po smolné vlastní brance, když míč odražený od týče nešťastně tečoval špatným směrem Štěrba. Nepříznivý stav se mohl záhy změnit. Dvakrát šel sám na brankáře Holub, ale nedal, pak trefil Hladík tyčku. A z protiútoku zvýšili domácí na rozdíl dvou branek. Když Sigma hned v úvodu druhé půle inkasovala potřetí, bylo rozhodnuto. Jablonec jun. – SK Sigma Olomouc jun. 3:0 (2:0) Branky: 24. vlastní Štěrba, 41. Vukadinovič, 46. Novák. Rozhodčí: Svatík – Hrabovský, Raic. ŽK: Landovský. SK Sigma jun.: Chvěja – Kováč, Kotouč, Štěrba (46. Vavřík), Můčka – Langer (61. Žák), Weinlich, Banovec, Hladík – Holub (79. Nešický), Stříž (61. Fišer). Trenéři Augustin Chromý a Radim Kučera. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly