Juniorka SK Sigma prohrála v Liberci

30.03.2013 / B tým

Stejně jako prvoligové áčko dopadla v Liberci i juniorka SK Sigma Olomouc. Také ona pod Ještědem prohrála o jednu branku. Svěřenci trenéra Augustina Chromého po prvním poločase vedli, ale v závěru dvakrát inkasovali. Po půlhodině hry šli do vedení hosté, zařídil to Jakub Rolinc. Další šance Sigma z převahy nevyužila a to se jí v závěrečných minutách zle vymstilo. Dvakrát dostala gól po brejkových situacích a je bez bodového zisku. „Ztratili jsme zápas, který jsme měli vyhrát. Domácí nás porazili bojovností. My jsme měli fotbalově navrch, velkou převahu, hodně vyložených šancí. Skórovat mohli Plšek, Rolinc nebo Ševčík,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Zápas měl podobný průběh jako o den dříve duel áček v Gambrinus lize, Sigma hrála, byla lepší, měla šance, ale nedala a domácí trestali z brejků. „Bylo to tak, ovšem my jsme těch šancí měli skutečně hodně, domácí brankář se vyznamenal,“ podotkl. Liberec jun. – SK Sigma Olomouc jun. 2:1 (0:1) Branky: 77. Dydowicz, 86. Kmoníček – 31. Rolinc. Rozhodčí: Machálek – Vysloužil, Martínek. ŽK: Janec. SK Sigma jun.: Blaha – Sukup, Svozil, Koutný, Vavřík – P. Ševčík, Habusta, Plšek (66. Zahradníček) - Houska, Javůrek – Rolinc (72. Schmidt). Trenér Augustin Chromý. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly