Juniorka SK Sigma remizovala na Slovácku

02.12.2013 / B tým

V posledním letošním utkání hrála juniorka SK Sigma Olomouc v Uherském Hradišti proti Slovácku. Zápas 22. kola Juniorské ligy skončil remízou 2:2, branky Hanáků dali Petr Ševčík a Jan Hladík. Aktivnější byli v úvodu zápasu hosté, ale gólový efekt to nepřineslo. Ve 20. minutě se dostali domácí do vedení, když Trávník nadvakrát překonal brankáře Chvěju. Při této situaci se olomoucký gólman zranil a musel být střídán. Do pauzy už se stav nezměnil. Osm minut po přestávce bylo vyrovnáno. Po faulu Reinberka na Schmidta kopala Sigma penaltu, kterou P. Ševčík proměnil. Vzápětí měl dvě gólovky Schmidt, v prvním případě přestřelil, ve druhém trefil gólmana. V 68. minutě šli hosté do vedení. Po centru P. Ševčíka dal gól hlavou Hladík. O čtyři minuty později vychytal domácí brankář Danise, v 77. minutě trefil Hladík tyčku. O výhru hosté přišli poněkud smolně, v nastaveném čase domácí srovnali. „První poločas to bylo celkem vyrovnané, ve druhém se to otočilo, měli jsme zápas ve své moci. V závěru jsme to měli uhrát lépe takticky, vyrovnávací branku jsme dostali v poslední sekundě, pak už se ani nerozehrávalo. Je to škoda, kluci na závěr sezony odehráli dobrý zápas, výhra nám proklouzla mezi prsty,“ řekl trenér SK Sigma Radim Kučera. Ten musel střídat v polovině první půle brankáře Chvěju. „Má něco s kolenem,“ uvedl Kučera. Slovácko jun. – SK Sigma Olomouc jun. 2:2 (1:0) Branka: 20. Trávník, 90. Svízela – 53. (pen.) P. Ševčík, 68. Hladík. Rozhodčí: Mikel – Antoníček, Tomanec. SK Sigma jun.: Chvěja (23. Neuer) – Vavřík, Kotouč, Štěrba, Hýbl – Hladík, Richter, Nešický (46. Danis), Texl, P. Ševčík (90. Kováč) – Schmidt (81. Weinlich). Trenéři Augustin Chromý a Radim Kučera. Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly