JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Juniorka SK Sigma remizovala s Boleslaví

25.11.2013 / B tým

V jedenadvacátém kole Juniorské ligy měla juniorka SK Sigma Olomouc doma ze soupeře Mladou Boleslav. Domácí měli více šancí, nakonec jejich duel s prvním týmem tabulky skončil bezbrankovou remízou. Oběma týmům znepříjemňoval život silný vítr, poněkud lépe se s tím vyrovnali domácí, více šancí měla Sigma. V prvním poločase byli blízko ke skórování Kotouč, Vidlička nebo Falta. Na druhé straně jedinou nebezpečnou možností soupeře byla deset minut před pauzou nepřesná střela Šultese. I po přestávce byl obraz hry stejný, aktivnější byla Sigma, ale gól se vstřelit nepovedlo. „Zápas byl hodně ovlivněný počasím. Terén byl dobrý, ale vítr nikdy fotbalu neprospívá. Ale přesto to byl kvalitní zápas, měli jsme dost šancí k tomu, abychom vyhráli, byli jsme nebezpečnější,“ řekl trenér SK Sigma Josef Mucha. SK Sigma Olomouc jun. – Mladá Boleslav jun. 0:0 Rozhodčí: Orel – Arnošt, Horák. ŽK: Svozil, Plšek – Klobása, Bořil. Diváci: 50. SK Sigma jun.: Blaha – Vidlička, Svozil, Kotouč (46. Štěrba), Hýbl (65. Kováč) – Zahradníček, Karaš, Plšek, Richter, Falta (80. Fišer)– Schulmeister. Trenéři Augustin Chromý a Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Juniorka slaví titul! Juniorka slaví titul!