Juniorka SK Sigma remízovala v přípravě s béčkem Zlína

18.02.2004 / B tým

Druholigová juniorka SK Sigma Olomouc hrála včera na umělém trávníku na rychlo sjednaný přátelák s béčkem Zlína. Domácí tým měl sice více šancí, zápas přesto skončil nerozhodným výsledkem. SK Sigma Olomouc B - Zlín B 2:2 (1:1) Po zahozených šancích domácích Krpce a Pulkerta hosté proměnili hned svoji první příležitost. Ve 26. minutě je poslal do vedení hlavou Dujka. Po šesti minutách srovnal ranou z trestňáku za faul na Schulmeistera Glos. I po pauze měla větší šance juniorka, ale gól dali pět minut před koncem hosté. V 87. minutě byl v šestnáctce zezadu sťat Schulmeister a nařízenou penaltu proměnil Kobylík. „Možnost sehrát tohle utkání jsem jednoznačně přivítal. Soupeř měl v týmu šest hráčů širšího ligového kádru a dva, kteří pravidelně nastupují. Byl to solidní zápas, trošku jsme jenom postrádali více důrazu ve finální fázi,“ řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Oba góly dalo béčko ze standardek po faulech na Schulmeistera. „Začíná se mu dařit, mohl navíc přidat i pár gólů, i on měl být důraznější,“ pochválil Psotka svého mladého forvarda. Branky Sigmy: 36. Glos, 87. Kobylík (pen.). Sigma B: 1. poločas: Kjučukov - Jordánek, Prekop, Krajčovič, Glos - Krpec, Rýdel, Ševela, Stoklásek - Pulkert, V. Schulmeister. 2. pol.: T. Černý - Jordánek, Škerle, Kalvoda, Švrčina - Mi. Vyskočil, P. Kobylík, Vývoda, Jorda - Pulkert, V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka.