Juniorka SK Sigma venku prohrála

19.09.2013 / B tým

V 11. kole Juniorské ligy prohrála juniorka SK Sigma Olomouc v Liberci po bezbrankovém poločase nula jedna. Hosté byli v Liberci o něco aktivnější, ale střely Schmidta, Fišera ani Langra gólový efekt neměly. V úvodu druhého poločasu se zápas lámal. Hosté své šance neproměnili, naopak domácí ano a vedli. Srovnat mohl v závěru Stříž, ale přestřelil. „Hrálo se na katastrofálním a podmáčeném terénu, během utkání několikrát pěkně sprchlo. Byl to bojovný zápas, my jsme byli lepší na míči, ale zklamali v koncovce. Kluci hráli v sobotu, v pondělí, ve středu a dnes, takže sestava byla dost promíchaná. Ale jistě to šlo zvládnout lépe. Mohli jsme vyrovnat, měli jsme nějaké šance. Bylo to lepší než včera v Hlučíně, ale bohužel zase jedeme domů bez bodů,“ řekl trenér Radim Kučera. Liberec jun. – SK Sigma Olomouc jun. 1:0 (0:0) Branka: 59. Frimmel. Rozhodčí: Kubr – Kříž, Martínek. ŽK: Nešický, Hýbl. SK Sigma: Neuer – Vavřík, Kotouč, Kováč (63. Hýbl) – Hladík (60. P. Ševčík), Langer, Nešický, Weinlich (46. Holub), Fišer (46. Žák) – Stříž, Schmidt (46. Texl). Trenéři Augustin Chromý a Radim Kučera.