Juniorka SK Sigma vyhrála v Jihlavě

26.08.2013 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc hrála dnes zápas 7. kola Juniorské ligy v Jihlavě. Náš tým získal tři body za jasnou výhru. Na hlavním stadionu jihlavské Vysočiny Hanáci zvítězili hladce čtyři nula. Sigma v Jihlavě vedla už po poločase. V 18. minutě dal první branku Koutný, bylo to hlavou po centru Vepřka. Pět minut před přestávkou přihrával pod sebe Stříž a krásnou nechytatelnou střelou do šibenice zvýšil Plšek na 2:0. Do kabin šli hosté s náskokem dvou branek. Ten po přestávce navýšili. V 68. minutě proměnil pokutový kop po faulu na Hladíka Vepřek. O tři minuty později přidal čtvrtý gól Doležal, trefil se hlavou po centru Vepřka. "Domácí měli dobrý vstup do utkání, v něm dva brejky. Ale pak už to bylo v naši režii. Hrálo se v dešti, takže míč měl potřebný skluz, byl to dobrý fotbal. Zápas na hlavní jihlavském stadionu jsme si užili," řekl trenér Augustin Chromý. Jihlava – SK Sigma Olomouc 0:4 (0:2) Branky: 19. Koutný, 40. Plšek, 67. (pen.) Vepřek, 71. Doležal. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Demeter – Plšek. Diváci: 100. SK Sigma: Chvěja – Sukup, Koutný, Kotouč (70. Herynek), Vepřek – Stříž (64. Hýbl), Plšek (77. Richter), Houska, Langer (57. Hladík) - Varadi, Doležal. Trenéři Augustin Chromý a Josef Mucha.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly