Juniorka SK Sigma získala bod v Drnovicích

15.05.2006 / A tým

Bez tří reprezentantů do jedenadvaceti let nastoupilo béčko Sigmy k utkání 27. kola 2. ligy v Drnovicích. Trenér Augustin Chromý postrádal brankáře Tomáše Černého obránce Michala Vepřeka a útočníka Jana Schulmeistera. Juniorka cestovala do Drnovic pro bodový zisk, což se jí za bezbrankovou remízu podařilo splnit. Drnovice - SK Sigma Olomouc B 0:0 V prvním poločase byla na hrbolatém drnovickém trávníku vidět pouze jedna vyložená šance. Ve 37. minutě se ocitl před drnovickým brankářem zcela volný Schulmeister. Obešel vybíhajícího Bureše, ale z úhlu už nestačil trefit prázdnou branku. Po změně stran měli hosté územní převahu, ale domácí byli velmi nebezpeční ze standardek. Blízko ke gólu měl střídající Šultes, ale střelou po zemi zprava těsně minul zadní tyčku. Osm minut před koncem zakončoval drnovickou šanci Adamec, brankář Blaha svůj tým podržel, stačil jeho střelu odvrátit na roh. Olomouc spoléhala pouze na rychlé protiútoky, které ale Janotka ani Schulmeister nedokázali dotáhnout k přesnému zakončení. "Samozřejmě jsme mohli při absenci tří reprezentantů požádat o odložení utkání, ale nesáhli jsme k tomu. Čekali jsme, že to bude těžké utkání. Remíza je nakonec zasloužená, šance jsme měli my i soupeř, ale na nerovném terénu to měli útočníci těžké," řekl trenér Sigmy B Augustin Chromý. "S bodem jsem spokojen, v těžké situaci, kdy na střídání jsem měl jenom nemocného Boušku a dva dorostence, to pro nás je dobrý výsledek," řekl trenér Drnovic Miroslav Kouřil. Rozhodčí: Handlíř. ŽK: Schwarz - Špiláček, Krajčovič. Diváci: 325. Drnovice: Bureš - Vojtíšek ( 84. Fober), Schwarz, Schindler, Víšek - Pánek, Gába ( 89. Růžička), Grim, Třasoň - Martin Lička ( 90. Bouška), Adamec. Trenér Miroslav Kouřil. SK Sigma B: Blaha - Kopecký, Komárek, Krajčovič, J. Barcal - Stoklásek ( 63. Šultes), Janotka ( 90. Řehák), Kaščák, Špiláček ( 87. Fiala), Pulkert - V. Schulmeister. Trenér Augustin Chromý.