Juniorka start jara nezvládla

27.03.2011 / B tým

Týmu SK Sigma Olomouc B první zápas jarní části MSFL nevyšel. Doma béčko prohrálo s Jihlavou B 1:2, když druhou branku inkasovalo v poslední minutě z přímého kopu. Domácí nezačali dobře a od druhé minuty prohrávali. To se rychle změnilo, za další dvě minuty skóroval po centru Machalického Tomeček. Další šance pak juniorka zahodila, po gólech volala zakončení Janotky, Pospíšila, Doležala, Chlebka, Tomečka nebo Vavříka. Béčku se zahozené šance nakonec vymstily, v poslední minutě se podařilo hostům skórovat po přímém kopu. „Samozřejmě nejsem vůbec spokojen. Nemůžeme dostávat takové góly v poslední minutě po naprosto zbytečných faulech,“ zlobil se trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Jihlava B 1:2 (1:1) Branky: 4. Tomeček – 2. Kučera, 90. Karlík. Rozhodčí: Pustějovský. ŽK: Murin, Hajčík – Kosak, Lelingdon. Diváci: 100. SK Sigma B: Blaha – Vavřík, Hajčík, Murin, Machalický – Tomeček, M. Pospíšil, Nuc, Janotka – Jerome (59. Chlebek), Doležal (81. Nekuda). Trenér Augustin Chromý.

B-tým prohrál s ŽilinouB-tým prohrál s Žilinou
| 14.07.2019
B-tým zahájil letní přípravuB-tým zahájil letní přípravu
| 08.07.2019
B-tým si znovu zahraje MSFL. Jak vypadá rozlosování?B-tým si znovu zahraje MSFL. Jak vypadá rozlosování?
| 01.07.2019
Trenér Chromý o sezóně juniorkyTrenér Chromý o sezóně juniorky
| 13.06.2019
Mistrovská sezóna juniorkyMistrovská sezóna juniorky
| 30.05.2019
Pavel Zifčák: Vyhrát juniorský titul je něco speciálníhoPavel Zifčák: Vyhrát juniorský titul je něco speciálního