Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Juniorka start jara nezvládla

27.03.2011 / B tým

Týmu SK Sigma Olomouc B první zápas jarní části MSFL nevyšel. Doma béčko prohrálo s Jihlavou B 1:2, když druhou branku inkasovalo v poslední minutě z přímého kopu. Domácí nezačali dobře a od druhé minuty prohrávali. To se rychle změnilo, za další dvě minuty skóroval po centru Machalického Tomeček. Další šance pak juniorka zahodila, po gólech volala zakončení Janotky, Pospíšila, Doležala, Chlebka, Tomečka nebo Vavříka. Béčku se zahozené šance nakonec vymstily, v poslední minutě se podařilo hostům skórovat po přímém kopu. „Samozřejmě nejsem vůbec spokojen. Nemůžeme dostávat takové góly v poslední minutě po naprosto zbytečných faulech,“ zlobil se trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Jihlava B 1:2 (1:1) Branky: 4. Tomeček – 2. Kučera, 90. Karlík. Rozhodčí: Pustějovský. ŽK: Murin, Hajčík – Kosak, Lelingdon. Diváci: 100. SK Sigma B: Blaha – Vavřík, Hajčík, Murin, Machalický – Tomeček, M. Pospíšil, Nuc, Janotka – Jerome (59. Chlebek), Doležal (81. Nekuda). Trenér Augustin Chromý.

Béčko SK Sigma porazilo PřerovBéčko SK Sigma porazilo Přerov
| 22.02.2017
Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý