Juniorka v Mostě prohrála

12.08.2002 / SCM

Juniorka v Mostě prohrála Třetí kolo nebylo šťastné pro druholigovou juniorku SK Sigma Olomouc. Tým trenéra Zdeňka Psotky se chtěl v Mostě poprat o body, ale stejně jako v prvním kole v Opavě i tentokrát venku prohrál. Most - Olomouc B 3:0 (1:0) Domácí šli do vedení v patnácté minutě po hrubé chybě obrany a střele Jakuse. Ještě předtím šel sám na bránu olomoucký záložník Lubomír Štrbík, ale zastavil jej hvizd rozhodčího pro údajný faul. Pak béčko Sigmy trefilo stejně jako v Opavě za nepříznivého stavu břevno, takže po poločase prohrávalo. Na 2:0 zvýšil po přestávce Kreuz. Rozhodčí odpískal faul na Vyskočila. Jenže domácí vzali míč rozehráli, dali branku a ta platila. "To hráče totálně rozhodilo. Pak už jsme byli jenom rádi, že nebyl nikdo vyloučen, protože tým šlo jenom těžko zklidnit," přiblížil situaci předcházející druhé inkasované brance trenér juniorky Sigmy Zdeněk Psotka. Definitivní podobu výsledku dal opět Jakus, který bezpečně proměnil penaltu. "Dva hráči se vzájemně drželi, upadli a rozhodčí odpískal penaltu," kroutil hlavou Psotka. "Přitom jsme nehráli zase tak špatně. Povedl se nám první poločas. Ale zase jsme dostali neuvěřitelné góly. Chytal Bulhar Kjučukov. Ani jeden ze tří gólů nejde na jeho vrub," dodal Psotka. Branky: 15. a 89. z pen. Jakus, 73. Kreuz. Rozhodčí: Matějek. ŽK: Endl, Košťál, Škoda - Štrbík, Čep, Spáčil.Diváci: 1032. Sigma B: Kjučukov - Krajčovič, Čep, R. Hubník (40. Krpec), Glos - Spáčil, Hudec, Laštůvka (60. Rojka), Štrbík (80. M. Hubník) - Ševela, Vyskočil. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 12. srpna 2002