Juniorka v přípravě remízovala s Uničovem

24.08.2001 / SCM

Juniorka v přípravě remízovala s Uničovem Další z pravidelných přípravných zápasů proti třetiligovému celku sehrála juniorka SK Sigma. V Uničově remízovala dva dva. UNIČOV - SK SIGMA OLOMOUC B 2:2 (0:0). Zápas skončil remízou, i když juniorka Sigmy měla mnohem více čistých šancí než její soupeř. "Zápas splnil svůj účel. Nastoupili hráči áčka, kteří nehráli o víkendu a znovu jsme zkoušeli další dorostence. Měli jsme osm šancí a dali jen dva góly, soupeř měl dvě šance a obě proměnil," řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Branky: 69. Volf, 84. Vašíček - 60. Laštůvka, 65. Krohmer. Sigma B: I. poločas: Štěpán - Škerle, Hudec, Krajčovič, Kotrys - Štrbík, Macháček, Ševela, Mi. Vyskočil - Krohmer, Knop. II. poločas: Jurčík - Jordánek, Hudec, Švajda, Glos - Mi. Vyskočil, Laštůvka, Stoklásek, Řehák - Krohmer, Ma. Vyskočil. Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz, 23. 8. 2001