SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 Stáhni si mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc!

Juniorka veze bod za trefu útočníka Řeháka

12.11.2002 / SCM

Juniorka veze bod za trefu útočníka Řeháka Juniorka SK Sigma Olomouc hrála v patnáctém kole druhé fotbalové ligy v Pardubicích. Proti jednomu z favoritů soutěže se olomoučtí mladící patřičně vytáhli a přivezli bod za remízu dva dva. O tom, že se béčko bude vracet s bodovým ziskem, rozhodl ve třetí minutě nastavení umístěnou ranou z třiadvaceti metrů Tomáš Řehák. Pardubice - SK Sigma Olomouc B 2:2 (0:0) Na těžkém terénu se hrál docela pohledný fotbal. Více šancí měli v prvním poločase hosté. Jenže Krpec ani Vyskočil své samostatné nájezdy neproměnili a ránu Laštůvky vykopával jeden ze zadáků na brankové čáře. Naopak Pardubice měli šanci jen jednu, po standardce, ale s tou si poradil výtečně brankář Černý. Pardubičtí byli po pauze zpočátku aktivnější, vytvořili několik brankových šancí a dvakrát se dostali do vedení. Nejprve se po přímém kopu prosadil Brzezina. V 75. minutě vyšla standardka i hostům a Krajčovič srovnal. Ale tři minuty poté seznal sudí Kafka, že hosté zahráli malou domů. A po nepřímém volném kopu strhl vedení na stranu domácích Hýbner. O vítězství připravila juniorka domácí v nastaveném čase. Glosův pas sklepl Krpec pro Řeháka, který z dobrých třiadvaceti metrů trefil přesně k tyči. To už se hrálo tři minuty přesčas. Branky: 51. Brzezina, 78. Hýbner - 75. Krajčovič, 90. Řehák. Rozhodčí: Kafka. ŽK: Brzezina, Bednář - Černý, Gába, Krajčovič, Vyskočil. Diváci: 280. Sigma B:Černý - Spáčil, Gába, Krajčovič, Glos - Mazouch, Ševela, Laštůvka (65. T. Řehák), Štrbík (84. Jorda) - Krpec, Vyskočil (90. Kolář). Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 11. listopadu 2002

Mladší dorost s jednou výhrouMladší dorost s jednou výhrou
| 26.04.2017
Povedlo se nám zápas otočit, řekl StarobaPovedlo se nám zápas otočit, řekl Staroba
| 24.04.2017
Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 23.04.2017
Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami