Juniorka veze bod za trefu útočníka Řeháka

12.11.2002 / SCM

Juniorka veze bod za trefu útočníka Řeháka Juniorka SK Sigma Olomouc hrála v patnáctém kole druhé fotbalové ligy v Pardubicích. Proti jednomu z favoritů soutěže se olomoučtí mladící patřičně vytáhli a přivezli bod za remízu dva dva. O tom, že se béčko bude vracet s bodovým ziskem, rozhodl ve třetí minutě nastavení umístěnou ranou z třiadvaceti metrů Tomáš Řehák. Pardubice - SK Sigma Olomouc B 2:2 (0:0) Na těžkém terénu se hrál docela pohledný fotbal. Více šancí měli v prvním poločase hosté. Jenže Krpec ani Vyskočil své samostatné nájezdy neproměnili a ránu Laštůvky vykopával jeden ze zadáků na brankové čáře. Naopak Pardubice měli šanci jen jednu, po standardce, ale s tou si poradil výtečně brankář Černý. Pardubičtí byli po pauze zpočátku aktivnější, vytvořili několik brankových šancí a dvakrát se dostali do vedení. Nejprve se po přímém kopu prosadil Brzezina. V 75. minutě vyšla standardka i hostům a Krajčovič srovnal. Ale tři minuty poté seznal sudí Kafka, že hosté zahráli malou domů. A po nepřímém volném kopu strhl vedení na stranu domácích Hýbner. O vítězství připravila juniorka domácí v nastaveném čase. Glosův pas sklepl Krpec pro Řeháka, který z dobrých třiadvaceti metrů trefil přesně k tyči. To už se hrálo tři minuty přesčas. Branky: 51. Brzezina, 78. Hýbner - 75. Krajčovič, 90. Řehák. Rozhodčí: Kafka. ŽK: Brzezina, Bednář - Černý, Gába, Krajčovič, Vyskočil. Diváci: 280. Sigma B:Černý - Spáčil, Gába, Krajčovič, Glos - Mazouch, Ševela, Laštůvka (65. T. Řehák), Štrbík (84. Jorda) - Krpec, Vyskočil (90. Kolář). Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 11. listopadu 2002

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně