SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka veze bod ze Zábřehu

03.04.2011 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc remizoval v 19. kole MSFL v Zábřehu. O tři body přišla pět minut před koncem. Hned na začátku utkání měl vylouženou šanci hostující Nekuda, ale lobem brankáře nepřehodil. To Zábřeh svou první šanci proměnil. Po rohovém kopu se otevřel střelecký koridor pro Šichora, jehož ránu už gólman Blaha nestačil vyrazit. Juniorku to ale nerozhodilo a pokračovala v kativní hře z úvodních minut zápasu. V následujících minutách mohl skórovat Přikryl, poprvé přehodil branku i s gólmanen, pak trefil vybíhajícího brankáře. Stav se měnil až v poslední minutě poločasu. Nekuda využil chyby v domácí rozehrávce a exkluzivní střelou z úhlu a téměř od hráčských lavic přehodil vybíhajího gólmana. I po přestávce byl obraz hry stejný. Už v 57. minutě využil Přikryl gólovou pobídku od Tomečka a poslal Sigmu do vedení. To mohlo narůst na mnohem větší rozdíl. Jenže hostují tým dobré možnosti v ofenzivě nedohrával až do konce. A doplatil na to. Pět minut před koncem srovnal po závaru po přímém kopu hlavou Hrdlovič. "Odehráli jsme dobrý zápas, bod nakonec bereme," řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. Sulko Zábřeh - SK Sigma Olomouc B 2:2 (1:1) Branky: 8. Šichor, 85. Hrdlovič - 45. Nekuda, 57. Přikryl. Rozhodčí: Ondráš - Chramcov, Pochylý. ŽK: Krejčíř, Barcal, T. Pospíšil, Jančík - Murin, Nuc, Štětina. Diváci: 550. SK Sigma B: Blaha - Janotka, Murin (90. Ulma), Hajčík, Machalický - Tomeček, Plšek, Nuc, M. Pospíšil (86. Vavřík), Přikryl - Nekuda (80. Štětina). Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick