15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Juniorka veze z Kroměříže bod

16.08.2004 / B tým

Cíl bodovat na hřišti nováčka splnili ve druhém kole druhé ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc B. Juniorka po poločase prohrávala, ale nakonec dokázal srovnat a získat tak bod. Kroměříž – SK Sigma Olomouc B 1:1 (1:0) Fotbalisté z Olomouce začali dobře. V 1. minutě napřáhl Michal Hubník a jeho jedovka třela tyčku. Pak se hrálo podle přání hostujícího týmu, ale z územní převahy ani standardních situací Sigma nic nevytěžila. Do vedení se dostali domácí ve 32. minutě zásluhou Kaloda, kterého uvolnil Klimek, když předtím pustil sudí nedovolený zákrok na Škerleho. Po hodině hry si vytvořili hosté další tutovku, Kobylíkovi ji však chytil kroměřížský brankář Zlámal. Za dvě minuty už ale bylo srovnáno. Ve vlastním vápně fauloval Vojtěcha Schulmeistera domácí kapitán Julina a nařízenou penaltu proměnil Prekop. Kroměřížští mohli strhnout vedení na svou stranu v poslední minutě, Paciorkovu střelu však Škerle vykopl z prázdné branky na roh. „Zápas hodně ovlivnil silný déšť před výkopem. Terén pak byl hodně těžký a bylo to spíše o boji. Je to pro nás vydřený bod, ale i ten se samozřejmě počítá,“ řekl trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Branky: 32. Kalod - 62. Prekop z pen. Rozhodčí: Závodný. ŽK: Farbák, Žižka, Nehoda, Světlík - Škerle, Rýdel, Prekop, Jan Schulmeister. Diváci: 760. Kroměříž: Zlámal - Stojaník, Farbák, Ryška, Žižka - Klimek (83. Jurčík), Paciorek, Julina, Světlík - Kalod (86. Zakopal), Nehoda. SK Sigma: T. Černý - Kopecký, Komárek, Škerle, Stoklásek - Janotka (81. Vepřek), Prekop, Rýdel, P. Kobylík (60. J. Schulmeister) - M. Hubník, V. Schulmeister.