Juniorka vyhrála v Hradci

29.07.2013 / B tým

V prvním utkání nové sezony Juniorské ligy juniorka SK Sigma Olomouc zvítězila v Hradci Králové. Branky Hanáků dali Martinové Doležal a Pospíšil. Hosté se mohli dostat v úvodu do vedení. Ve 3. minutě padl tečovaný centr Sukupa na břevno, o šest minut později lapil finálku Pospíšila v poslední chvíli brankář. Pak se osmělili i domácí, který se v šestadvacáté minutě podařilo skórovat. Sigmě se moc nedařilo, deset minut před pauzou měla štěstí, pomohla jí tyčka. Ale po přestávce už se hrálo jenom na jednu branku a byla to ta hradecká. V 56. minutě Doležal vyrovnal, o pět minut později dal vítěznou branku Pospíšil. „S prvním poločasem jsme nebyli spokojeni, chyběl nám pohyb, nebylo to dobré. Ale po přestávce už se to trochu zlepšilo,“ řekl trenér SK Sigma Josef Mucha. Hradec Králové jun. – SK Sigma Olomouc jun. 1:2 (1:0) Branky: 26. Langr – 56. Doležal, 61. Pospíšil. SK Sigma: Reichl - Sukup, Svozil (41. Herynek), Štěrba, Javůrek – Zahradníček (59. Fišer), Houska, Habusta, Pospíšil (86. Kováč), Holub (83. Weinlich) – Doležal (89. Yunis). Trenéři Augustin Chromý a Josef Mucha.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly