Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Juniorka za tři body na Bohemians

15.10.2012 / B tým

Zápas 12. kola Juniorské ligy hrál tým SK Sigma Olomouc v Uhříněvsi s Bohemians 1905. Naše juniorka do hlavního města cestovala opět vlakovou soupravou společnosti RegioJet. A pohodlná přeprava se projevila pozitivně, zpět domů kluci vezou tři body. V prvním poločase měla jasnou převahu a velmi mnoho šancí Sigma. Proměnit se podařilo jen jednu, ve 27. minutě skóroval Jakub Můčka. Deset minut po přestávce zvýšil Jiří Texl. Domácím se pak podařilo střelou zdálky snížit, ale náskok jedné branky a zisk tří bodů už si Hanáci dokázali pohlídat. „Měli jsme celý zápas převahu, bylo to s výjimkou pasáže deseti minut poté, co soupeř snížil. Tam nás trošku zatlačili, to musím přiznat. Ale jinak jsme měli hru ve své moci, chybělo jen lépe zakončit šance, abychom zápas mohli dohrávat ve větším klidu,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Bohemians 1905 jun. – SK Sigma Olomouc jun. 1:2 (0:1) Branky: 61. Živný - 27. Můčka, 55. Texl. Rozhodčí: Zeman – Pilný, Moudrý. SK Sigma: Reichl – Texl, Svozil, Ješko, Můčka – Hladík (53. Zahradníček), Houska, Habusta, Chlebek (75. Pančochář), Falta – Schmidt (86. Přikryl). Trenér Augustin Chromý.

Juniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venkuJuniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venku