Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Juniorka zahájí doma s Frýdkem

28.06.2007 / B tým

Béčko našeho klubu sestoupilo ze 2. ligy do MSFL. Nová sezona třetí nejvyšší soutěže začíná 12. srpna, juniorka hraje v prvním kole doma proti Frýdku-Místku. Sigma B bude hrávat domácí zápasy v neděli od 10.15. Program podzimní části MSFL – sezona 2007/2008 1. kolo – 12. 8. SK Lipová - Vysočina Jihlava B, Znojmo - FK Mutěnice, Kroměříž - DOSTA Bystrc, SK Uničov – Břeclav, 1. FC Brno B - 1. FC Slovácko B, SK Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek, MFK Karviná - SULKO Zábřeh, Dolní Benešov - Zlín B. 2. kolo – 19. 8. Vysočina Jihlava B - Zlín B, SULKO Zábřeh - Dolní Benešov, Frýdek-Místek - MFK Karviná, 1. FC Slovácko B - SK Sigma Olomouc B, Břeclav - 1. FC Brno B, DOSTA Bystrc - SK Uničov, FK Mutěnice - Kroměříž, SK Lipová – Znojmo. 3. kolo – 26. 8. Znojmo - Vysočina Jihlava B, Kroměříž – SK Lipová, SK Uničov - FK Mutěnice, 1. FC Brno B - DOSTA Bystrc, SK Sigma Olomouc B – Břeclav, MFK Karviná - 1. FC Slovácko B, Dolní Benešov - Frýdek-Místek, Zlín B - SULKO Zábřeh. 4. kolo – 2. 9. Vysočina Jihlava B - SULKO Zábřeh, Frýdek-Místek - Zlín B, 1. FC Slovácko B - Dolní Benešov, Břeclav - MFK Karviná, DOSTA Bystrc - SK Sigma Olomouc B, FK Mutěnice - 1. FC Brno B, SK Lipová - SK Uničov, Znojmo – Kroměříž. 5. kolo – 9. 9. Kroměříž - Vysočina Jihlava B, SK Uničov – Znojmo, 1. FC Brno B – SK Lipová, SK Sigma Olomouc B - FK Mutěnice, MFK Karviná - DOSTA Bystrc, Dolní Benešov – Břeclav, Zlín B - 1. FC Slovácko B, SULKO Zábřeh - Frýdek-Místek 6. kolo – 16. 9. Vysočina Jihlava B - Frýdek-Místek, 1. FC Slovácko B - SULKO Zábřeh, Břeclav - Zlín B, DOSTA Bystrc - Dolní Benešov, FK Mutěnice - MFK Karviná, SK Lipová - SK Sigma Olomouc B, Znojmo - 1. FC Brno B, Kroměříž - SK Uničov. 7. kolo – 23. 9. SK Uničov - Vysočina Jihlava B, 1. FC Brno B – Kroměříž, SK Sigma Olomouc B – Znojmo, MFK Karviná – SK Lipová, Dolní Benešov - FK Mutěnice, Zlín B – DOSTA Bystrc, SULKO Zábřeh - Břeclav, Frýdek-Místek - 1. FC Slovácko B. 8. kolo – 30. 9. Vysočina Jihlava B - 1. FC Slovácko B, Břeclav - Frýdek-Místek, DOSTA Bystrc - SULKO Zábřeh, FK Mutěnice - Zlín B, SK Lipová - Dolní Benešov, Znojmo - MFK Karviná, Kroměříž - SK Sigma Olomouc B, SK Uničov - 1. FC Brno B. 9. kolo – 7. 10. 1. FC Brno B - Vysočina Jihlava B, SK Sigma Olomouc B - SK Uničov, MFK Karviná – Kroměříž, Dolní Benešov – Znojmo, Zlín B – SK Lipová, SULKO Zábřeh - FK Mutěnice, Frýdek-Místek - DOSTA Bystrc, 1. FC Slovácko B - Břeclav. 10. kolo – 14. 10. Vysočina Jihlava B - Břeclav, DOSTA Bystrc - 1. FC Slovácko B, FK Mutěnice - Frýdek-Místek, SK Lipová - SULKO Zábřeh, Znojmo - Zlín B, Kroměříž - Dolní Benešov, SK Uničov - MFK Karviná, 1. FC Brno B - SK Sigma Olomouc B. 11. kolo – 21. 10. SK Sigma Olomouc B - Vysočina Jihlava B, MFK Karviná - 1. FC Brno B, Dolní Benešov - SK Uničov, Zlín B – Kroměříž, SULKO Zábřeh - Znojmo, Frýdek-Místek - SK Lipová, 1. FC Slovácko B - FK Mutěnice, Břeclav - DOSTA Bystrc. 12. kolo – 28. 10. Vysočina Jihlava B - DOSTA Bystrc, FK Mutěnice - Břeclav, SK Lipová -1. FC Slovácko B, Znojmo -Frýdek-Místek, Kroměříž - SULKO Zábřeh, SK Uničov - Zlín B, 1. FC Brno B - Dolní Benešov, SK Sigma Olomouc B - MFK Karviná. 13. kolo – 4. 11. MFK Karviná - Vysočina Jihlava B, Dolní Benešov - SK Sigma Olomouc B, Zlín B - 1. FC Brno B, SULKO Zábřeh - SK Uničov, Frýdek-Místek - Kroměříž, 1. FC Slovácko B - Znojmo, Břeclav - SK Lipová, DOSTA Bystrc - FK Mutěnice. 14. kolo – 11. 11. Vysočina Jihlava B - FK Mutěnice, SK Lipová - DOSTA Bystrc, Znojmo –Břeclav, Kroměříž - 1. FC Slovácko B, SK Uničov - Frýdek-Místek, 1. FC Brno B - SULKO Zábřeh, SK Sigma Olomouc B - Zlín B, MFK Karviná - Dolní Benešov. 15. kolo – 12. 9. Dolní Benešov – Vysočina Jihlava B, Zlín B - MFK Karviná, SULKO Zábřeh - SK Sigma Olomouc B, Frýdek-Místek - FC Brno B, 1. FC Slovácko B - SK Uničov, Břeclav - Kroměříž, DOSTA Bystrc - Znojmo, FK Mutěnice - SK Lipová. 16. kolo – 18. 11. Vysočina Jihlava B - SK Lipová, FK Mutěnice - Znojmo, DOSTA Bystrc - Kroměříž, Břeclav - SK Uničov, 1. FC Slovácko B - 1. FC Brno B, Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc B, SULKO Zábřeh - MFK Karviná, Zlín B - Dolní Benešov.



B tým - další aktuality:

Trenér Chromý: Měli jsme tam na vícTrenér Chromý: Měli jsme tam na víc
| 15.11.2016
Béčko Sigmy pokazilo závěr, venku opět prohráloBéčko Sigmy pokazilo závěr, venku opět prohrálo
| 12.11.2016
Béčko SK Sigma končí podzim v KroměřížiBéčko SK Sigma končí podzim v Kroměříži
| 11.11.2016
Chromý: Podle očekávání šlo o těžký zápasChromý: Podle očekávání šlo o těžký zápas
| 08.11.2016
Béčko SK Sigma Mohelnici zvládlo, má další tři bodyBéčko SK Sigma Mohelnici zvládlo, má další tři body
| 05.11.2016
Béčko SK Sigma má doma MohelniciBéčko SK Sigma má doma Mohelnici
| 04.11.2016
Béčko SK Sigma venku o gól prohráloBéčko SK Sigma venku o gól prohrálo
| 29.10.2016
Béčko SK Sigma hraje v HlučíněBéčko SK Sigma hraje v Hlučíně
| 28.10.2016
Nikdo se sám neporazí, řekl trenér SK Sigma B Augustin ChromýNikdo se sám neporazí, řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý
| 26.10.2016
Sigma B s jasnou výhrou, Jan Hladík dal dva gólySigma B s jasnou výhrou, Jan Hladík dal dva góly
| 22.10.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná