Juniorka ztratila se Slováckem B

11.09.2011 / B tým

Hodně smolný zápas odehrála v neděli dopoledne doma juniorka SK Sigma Olomouc. Naše béčko remizovalo 1:1 se Slováckem B, i když bylo celé utkání jasné lepší a mělo spoustu šancí. O první šanci zápasu připravil Sigmu rozhodčí Priesol, když hostům odpustil ve 12. minutě pokutový kop za faul na Hálu. O osm minut později chyběl kousek Nepožitkovi k tomu, aby do prázdné brány dorazil střílenou přihrávku Schulmeistera. Ve 24. minutě brankář Slovácka vyrážel na roh tvrdou ránu Schulmeistera. Po půlhodince hry se proháčkoval Hála přes čtyři protihráče až k zakončení, jeho pumelice trefila gólmana do hlavy. Ve 37. minutě Bajer mrkl, kde stojí brankář a krásnou střelou zdálky do levé šibenice změnil stav zápasu na 1:0. Po minutě mohl zvýšit Varadi. Šance si Sigma B vytvářela i po přestávce. Rolinc mířil jen do gólmana, pak Nepožitek trefil břevno. Nedáš-dostaneš platí stále, a bylo to tak i dnes. Hosté toho v ofenzivě nepředvedli mnoho. Ale v 66. minutě ztrestali domácí chybu a Lukáš obstřelil vybíhajícího gólmana. Z převahy měla juniorka potom další šance. V 77. minutě si Varadi narazil s Coimbrou, vypálil ale těsně vedle. V 86. minutě byl v tutové pozici Coimbra, pálil jen do brankáře. V poslední minutě bombu Schulmeistera zastavilo břevno. V nastaveném čase střílel po rozehraném přímém kopu Schulmeister, míč na brankové čáře vykopl Mezlík. „Je to škoda. Ve výkonu byly určitě ještě rezervy, nebylo to úplně optimální. Hráči áčka odvedli dobrý výkon. Jen se od nás odvrátila trošku štěstěna. Měli jsme sedm vyložených šancí, trefili jsme dvě břevna, ve finální fázi jsme neměli dobré řešení. Šance jsme si vypracovali, bohužel jsme v nich selhali,“ řekl trenér SK Sigma B Václav Jílek. SK Sigma Olomouc B - Slovácko B 1:1 (1:0) Branky: 37. Bajer - 66. Lukáš. Rozhodčí: Priesol – Kotík, Krasula. Diváci: 118. SK Sigma B: Šustr – Nuc, Koutný, Plšek, Hála – Bajer (78. Bernard), Nepožitek, Jerome (62. Coimbra) – Schulmeister, Varadi (88. Machalický), Rolinc. Trenér Václav Jílek. Slovácko B: Heča – Malý, Kolínek, Franta, Borusík (80. Ohnutek) – Mezlík, Daníček, Svízela (84. Chytil), Poliaček – Lukáš, Čtvrtníček (88. Bančák).