Juniorka ztratila se Zlínem

13.11.2010 / B tým

V posledním utkání roku hrála juniorka SK Sigma Olomouc doma proti Zlínu B. Předehrávka prvního jarního kola MSFL pro béčko nedopadla dobře, prohrálo 1:2. O tom, že juniorka doma ztratí body, rozhodl první poločas. Sigma v něm měla jít do vedení. V 15. minutě domácí kopali po faulu na Vašíčka penaltu, ale M. Pospíšil ji neproměnil. Osm minut před přestávkou pak hostující obránce zneškodnil na brankové čáře hlavičku Nekudy. To ovšem nebyla všechna smůla, kterou Hanáci měli. Nevyšel jim úvod druhé půle. V 55. Minutě inkasovali po brejku, za dvě minuty potom podruhé po zbytečné penaltě. Ve zbytku zápasu se Sigma B snažila o tlak a zvrat, hosté zase o brejky. Kromě hlavičky Šindeláře v 77. minutě už se ale stav neměnil. „Je to škoda, na Zlín v této sezoně máme nějakou smůlu. Herně jsme se soupeřem neměli problém, ale rozhoduje se v obou šestnáctkách a tam byl lepší,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 1:2 (0:0) Branky: 77. Šindelář – 55. Rokos, 57. (pen.) Bačík. Rozhodčí: Priesol – Proske, Kotík. ŽK: Murin – Bublák. Diváci: 105. SK Sigma B: Šustr – Koutný, Soušek, Murin, Machalický – M. Pospíšil, Šindelář, Nepožitek – Příkryl (46. Tomeček), Nekuda (69. Chlebek), Vašíček. Trenér Augustin Chromý.

B-tým si poradil s HolicíB-tým si poradil s Holicí
| 16.06.2020
Další výhra v přípravě. B-tým porazil UničovDalší výhra v přípravě. B-tým porazil Uničov
| 13.06.2020
Béčko zvítězilo v ŠumperkuBéčko zvítězilo v Šumperku
| 05.06.2020
B-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil NešporB-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil Nešpor
| 02.06.2020
Béčko v přípravném utkání porazilo HFKBéčko v přípravném utkání porazilo HFK
| 25.05.2020
Trenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybíTrenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybí
| 29.04.2020
B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3
| 07.03.2020
Trenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnějšíTrenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnější