SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Juniorka ztratila se Zlínem

13.11.2010 / B tým

V posledním utkání roku hrála juniorka SK Sigma Olomouc doma proti Zlínu B. Předehrávka prvního jarního kola MSFL pro béčko nedopadla dobře, prohrálo 1:2. O tom, že juniorka doma ztratí body, rozhodl první poločas. Sigma v něm měla jít do vedení. V 15. minutě domácí kopali po faulu na Vašíčka penaltu, ale M. Pospíšil ji neproměnil. Osm minut před přestávkou pak hostující obránce zneškodnil na brankové čáře hlavičku Nekudy. To ovšem nebyla všechna smůla, kterou Hanáci měli. Nevyšel jim úvod druhé půle. V 55. Minutě inkasovali po brejku, za dvě minuty potom podruhé po zbytečné penaltě. Ve zbytku zápasu se Sigma B snažila o tlak a zvrat, hosté zase o brejky. Kromě hlavičky Šindeláře v 77. minutě už se ale stav neměnil. „Je to škoda, na Zlín v této sezoně máme nějakou smůlu. Herně jsme se soupeřem neměli problém, ale rozhoduje se v obou šestnáctkách a tam byl lepší,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 1:2 (0:0) Branky: 77. Šindelář – 55. Rokos, 57. (pen.) Bačík. Rozhodčí: Priesol – Proske, Kotík. ŽK: Murin – Bublák. Diváci: 105. SK Sigma B: Šustr – Koutný, Soušek, Murin, Machalický – M. Pospíšil, Šindelář, Nepožitek – Příkryl (46. Tomeček), Nekuda (69. Chlebek), Vašíček. Trenér Augustin Chromý.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick