Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Juniorka ztratila v závěru vítězství na Spartě

04.10.2004 / B tým

V poslední minutě vydřela rezerva pražské Sparty bod za remízu v devátém kole druhé ligy proti béčku Olomouce. O dělbě bodů rozhodl David Kopta, když odražený míč napálil do olomoucké sítě. Juniorka Sigmy tak znovu potvrdila podzimní formu a stále se drží na čele tabulky. Sparta B – SK Sigma Olomouc B 2:2 (1:2) Sparťané přitom do zápasu vstoupili lépe a po Medunově přesné hlavičce brzy vedli. Hanáci se však postupně zvedali a ve 27. minutě se dočkali gólové odměny. Za domácí obranu si naběhl Vojtěch Schlumeister na přihrávku svého bratra Jana a prostřelil Grigara. Šest minut před přestávkou stejný hráč znovu po přihrávce svého sourozence Jana poslal Olomouc do vedení. Ve druhé půli mohl vyrovnat Meduna, dvakrát se ocitl v šanci, ale obě zahodil. Sparta se přece jen dočkala alespoň remízy: v samotném závěru dorazil míč za Černého záda Kopta. „Je to škoda, mohli jsme mít tři body. Začátek zápasu nám vyšel výborně, silnou domácí sestavu jsme jasně přehrávali. Až po zranění Honzy Schulmeistera už jsme nebyli patřičně nebezpeční směrem dopředu. Ale i přesto jsme domácí dokázali celkem bez potíží bránit, ze hry jsme jim šanci nedovolili. Bohužel v poslední minutě soupeř napálil odražený míč nechytatelně od břevna do branky,“ řekl k utkání trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Branky: 8. Meduna, 90. Kopta - 27. a 39. V. Schulmeister. Rozhodčí: Jílek. ŽK: J. Schulmeister. Diváci: 105. Sparta B: Grigar - Kopta, Rada, Žižka, Labant - Zelenka (46. Volek), Němec, Herzán, Vondra - Meduna (72. Rezek), Malchárek (60. Svátek). SK Sigma B: Černý - Jordánek, Komárek, Škerle, Glos - König (60. Kopecký), Prekop, Rýdel, Stoklásek (87. Janotka) - J. Schulmeister (64. Kobylík), V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý