Juniorka zvítězila nad Ústím

28.01.2012 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc vyhrála i třetí domácí přípravný zápas. Nad Ústím nad Orlicí naše béčko zvítězilo hladce, když z mnoha šancí proměnilo jen dvě. První gól dal v prvním poločase Přikryl, druhý ve druhém Pančochář. „První poločas se mi moc nelíbil, chyběla tam přesnost, předržovali jsme míče. Po poločase se to zlepšilo, s tím jsem byl spokojený. Dali jsme dva góly, ale šancí jsme měli mnohem více,“ řekl trenér SK Sigma B Martin Kotůlek. S juniorkou už se nepřipravují obránce Miroslav Ulma a Tomáš Nuc. „Oba odešli do Uničova, od pondělí tam budou,“ podotkl Kotůlek. S jeho týmem se připravuje i útočník Tomáš Pospíšil. V příštím týdnu bude kouč Kotůlek týmu chybět, cestuje s prvoligovým áčkem na herní soustředění do Turecka. „Zastoupí mě Jirka Vít s Peťou Drobiszem, na zápas k nim ještě přijde Gusta Chromý,“ vysvětlil Kotůlek. Další přípravný zápas hraje juniorka v sobotu 4. Února proti Znojmu (13.00). SK Sigma Olomouc B – Ústí n. O. 2:0 (1:0) Branky: 3. F. Přikryl, 67. Pančochář. SK Sigma B: Karabina (46. Reichl) – F. Přikryl, Ješko, Svozil, Můčka (65. Hrušák) – Bernard, Habusta, Štětina, Plšek, Pančochář – A. Ševčík (65. T. Pospíšil). Trenér Martin Kotůlek.