SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Juniorka zvítězila v Ostravě

17.09.2012 / B tým

V 8. kole Juniorské ligy hrála juniorka SK Sigma Olomouc v Ostravě-Vítkovicích s Baníkem. Zápas měl jasného favorita, domácí byli po sedmi ligových dějstvích poslední bez bodového zisku a mladá Modrá lavina naopak ztrácela jen bod na první místo. Navíc za naši juniorku nastoupili áčkaři Šindelář, Plšek, Navrátil a Klesnil. Hanácké síle nedokázali domácí vzdorovat. Hosté získali rychle náskok dvou branek. Ve 12. minutě se prosadil střelou z úhlu Texl, o šest minut později zvýšil Navrátil. Sigma měla v prvním poločase velkou převahu, ale žádnou z dalších šancí už neproměnila. Stalo se tak v osmé minutě druhého poločasu. To se prosadil po rohovém kopu hlavou Klesnil. Další tutovky stejně jako v prvním poločase Sigma neproměnila. Domácí korigovali stav devět minut před koncem. Baník Ostrava jun. – SK Sigma Olomouc jun. 1:3 (0:2) Branky: 81. Chromeček - 12. Texl, 18. Navrátil, 53. Klesnil. Rozhodčí: Tacina – Pochylý, Kotík. SK Sigma: Reichl – Texl, Ješko, Šindelář, Falta – Navrátil, Pančochář (46. Hladík), Plšek (83. Habusta), Houska (71. Bernard), Můčka – Klesnil (65. Schmidt). Trenér Augustin Chromý. nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S

Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky