SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Kalvoda: Výsledky nejsou, vše je na vedení klubu

21.10.2001 / A tým

Kalvoda: Výsledky nejsou, vše je na vedení klubu Olomouc - Trenér Leoš Kalvoda měl před páteční předehrávkou s Viktorií Žižkov těžký úkol. Musel třetí tým ligy porazit, aby se Sigma vymanila ze sestupového pásma. Jenže mužstvo podalo hodně špatný výkon. Prohra nula dva znamená prohloubení kritické situace, byť do konce ligy zbývá ještě devatenáct kol. "V prvním poločase jsme měli optickou převahu, ale bylo to k ničemu, chyběla nám střelba. Ve druhém poločase nás Žižkov trochu přehrál. Navíc po dvou nákopech přišly naše chyby, které hosté potrestali. Že měl v obou brankách prsty Látal? Takové kiksy by neměl dělat. Hraje na tom postu teprve pár zápasů. Myslím, že tam musí být zkušený hráč. Jiné řešení nebylo. Teď po uzdravení Kučery ano," řekl po utkání trenér SK Sigma Olomouc Leoš Kalvoda. Kalvoda hrál zřejmě o své bytí a nebytí v Sigmě. "Nejsou výsledky. Nějaká diskuse určitě bude, vše záleží na vedení klubu," dodal Kalvoda. O jeho setrvání o týmu bude rokovat nedělní představenstvo SK Sigma Olomouc. Olomoucký den, 20. 10. 2001