Kalvoda z týmu vyhnal smutek po Slavii, mužstvo

30.07.2001 / A tým

Kalvoda z týmu vyhnal smutek po Slavii, mužstvo zabralo a veze z Drnovic tři body Po domácím výprasku od Slavie (1:5) jela Sigma do Drnovic pro bodový zisk. Tým dokázal vyhrát a při remíze Slavie s Příbramí se vrátil na druhé místo. Trenér Leoš Kalvoda poslal do brány poprvé v sezoně Bureše, na lavičce zůstal Hapal, který v týdnu netrénoval. Drnovice - Sigma 1:2 (0:2) Drnovice v úvodu Sigmu zazlobily, ve 12. minutě zastavil skluzem v poslední chvíli Zemánka Rozehnal. Pak už začala hrát Sigma. V 16. minutě zatočil do vápna roh Siegl, Kučera na první míč přizvedl hlavou, Rozehnal na zadní tyči doklepl do sítě a hosté vedli. Poté Drnovice přestály střelu Kobylíka a závar po rohu. Ve 30. minutě chyběl jen kousek Muchovi na Urbánkův střílený centr. O šest minut později si Siegl obhodil Schindlera a přihrál doprava Kobylíkovi. Toho nestihl zakřižovat Kadlec, Kobylík vypálil a prostřelil brankáře Vaniaka. Po přestávce domácí chtěli s výsledkem ještě něco udělat. Ale stále jen nakopávali a čekali na standardky. V 57. minutě rozehrál roh Zavadil a Tuma hlavou snížil. Domácí stále spoléhali na vysoké míče, ale s těmi už si Sigma poradila. V 70. minutě vyšel hostům jeden z brejků, Urbánek těsně minul. V 90. minutě se blýskl brankář Bureš, zabránil gólu, když vytáhl na roh tečovanou bombu Tumy. Branky: 57. Tuma - 16. Rozehnal, 36. Kobylík. Rozhodčí:Hlaváč - Petřík, Lukeš. ŽK: Formánek - Špiláček, Kotrys, Kováč. Diváků: 4 669. Drnovice: Vaniak - Kadlec - Randa, Schindler (56. Formánek), Čáp (24. Švestka, 84. Sninský) - Zavadil, Gibala, Valnoha - Cupák, Tuma, Zemánek. Trenér Karel Večeřa. Sigma:Bureš - Kučera, Kovář, Rozehnal, Kotrys - Kobylík (78. Zdráhal), Mucha, Kováč, Špiláček (90. König) - Siegl (73. Hapal), Urbánek. TrenérLeoš Kalvoda. Olomoucký den, 17. 4. 2001

Jílek: Remíza nakonec bude spravedliváJílek: Remíza nakonec bude spravedlivá
| 21.10.2017
Sigma prodloužila sérii neporazitelnostiSigma prodloužila sérii neporazitelnosti
| 20.10.2017
Sestava SK Sigma proti OstravěSestava SK Sigma proti Ostravě
11. kolo: Sigma jede do Ostravy11. kolo: Sigma jede do Ostravy
| 19.10.2017
Páteční zápas SK Sigma píská ZelinkaPáteční zápas SK Sigma píská Zelinka
| 18.10.2017
Organizovaná mládež na Sigmu za 50 korunOrganizovaná mládež na Sigmu za 50 korun
Předprodej na domácí zápas SK Sigma odstartovalPředprodej na domácí zápas SK Sigma odstartoval