Klesnil: V týmu panuje pohoda

30.10.2011 / B tým

První dvoubrankový zápis Zdeňka Klesnila v této sezoně výrazně pomohl k vítězství Sigmy B v utkání proti Hulínu, kde vytáhlý útočník dva roky působil. Jeho podzimní zápis činí pět vstřelených gólů. Sigma B neprohrála v Moravskoslezské fotbalové lize již deset zápasů v řadě. Vaše dva góly velmi napomohly k výhře. Jste spokojený se svým výkonem? Já říkám pořád, že výkonnostně to může být vždycky lepší. Ale na druhou stranu jsem strašně rád, že jsme vyhráli. V Hulíně jsem působil, takže to pro mě bylo specifické utkání, tím více jsem z výhry šťastný. Hráli jsme poslední zápas doma, v kabině jsme si jasně řekli, že musíme vyhrát, ať to tady dotáhneme do konce. Ještě nás čeká jeden zápas, ten už taky musíme dorazit. Motokáry Olomouc v novém stylu V prvním poločase jste měli více šancí. Nemyslíte, že to mohlo být více jak 2:0? Rozhodně, já jsem měl taky ještě další dvě šance. Dalo se to určitě lépe vyřešit. Při první šanci jsem chtěl sklepnout Přikrasovi (pozn. Tomáš Přikryl), ale protihráč mi to zablokoval, tak jsem se snažil zakončit sám. Pak jsem měl ještě jednu příležitost, střílel jsem bodlem nad. Mohli jsme dát více gólů, musíme zapracovat na koncovce, chce to více klidu. Na začátku druhého poločasu Hulín snížil na 2:1. Nepolevili jste trochu? Těžko říct, ale je to v hlavách. Máme mladý tým, musíme se postarat o to, abychom si utkání pohlídali. Nemyslím, že bychom vyloženě polevili. Oni ve druhém poločase zabojovali, vstřelili gól, Laciga se krásně trefil k tyči, ale pak jsme je až na pár náznaků a střel k ničemu vážnějšímu nepustili. Naše obrana pracovala dnes výborně. Kluci odehráli výborné utkání. Ke konci přibývalo nepřesností. Máte za sebou „anglický týden“. Nedocházely vám v závěru utkání síly? Já osobně jsem už ke konci nemohl, sil hodně ubývalo, ale je konec podzimu, čili máme právo být unavení. (kolem procházející trenér Jílek s úsměvem oponuje: „Já ti dám, že máte právo být unavení.“) Mužstvo neprohrálo již podesáté v řadě. V týmu panuje zřejmě velká pohoda. Ano, v kabině je pohoda. Máme skvělé tréninky, regeneraci. Kluci jsou výborní, psychicky jsme na tom dobře a určitě takhle chceme pokračovat dále, makat na sobě a zlepšovat se. Čekali jste vůbec před sezonou, že budete bojovat o první místo? Každý chce hrát o nejvyšší příčky. Pokud se vyhrává, začnete si více věřit a pomýšlíte na ty nejvyšší mety. Teď jsme na tom dobře a pošlapeme takhle dál. Když řeknu, že budeme bojovat navrchu, tak myslím, že se nemýlím.

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly