BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Kobylík dal Rusům dva góly

27.01.2002 / A tým

Kobylík dal Rusům dva góly Čtvrtý přípravný zápas na kyperském herním soustředění sehráli fotbalisté prvoligové Sigmy Olomouc. Soupeřem hanáckého týmu byl Něftěchemik Nižněkamsk, účastník druhé ruské nejvyšší soutěže. Olomouckým stejně jako v předchozím zápase proti domácímu Paralimni všechno klapalo. Sigma zvítězila tři nula po bezbrankovém poločase. SK Sigma - Něftěchemik 3:0 (0:0) Trenér Jiří Vaďura tentokrát neposlal (poprvé na Kypru) do utkání jen jednu jedenáctku, ale prakticky vystřídal dvě sestavy. Ta prvopoločasová uhrála s ruským mužstvem bezbrankový výsledek. O góly se postarala jedenáctka, která nastoupila až po přestávce. Pět minut po změně stran poslal Olomouc do vedení Josef Mucha. Další dvě branky pak padly po střelách Davida Kobylíka. "Myslím, že s utkáním mohu být spokojen. Tým dal do hry potřebný důraz, znovu jsme dokázali i proměnit vypracovaná šance," řekl k zápasu trenér SK Sigma Olomouc Jiří Vaďura. Ten nechal odpočívat útočníka Luboše Reitera, který v úterý proti kyperskému týmu odehrál jen poločas pro nachlazení. "Není to ale nic vážného, v posledním utkání na Kypru už si zase zahraje," podotkl Vaďura. Dva hráči se v sestavě Sigmy objevili na soustředění vůbec poprvé. Mucha předchozí tři utkání vynechal vzhledem k nachlazení, Kováč hrál poprvé v zimní přípravě. Krátce po jejím zahájení musel s poraněním achilovky zvolnit. Branky: 60. a 70. Kobylík, 50. Mucha. Sigma I. poločas: Vaniak - Novosad, Gába, Kučera, Špiláček - Vlček, Zbožínek, Krajčovič, Urbánek - Siegl, Rojka. II. pol.: Bureš - Hudec, Gába, Rozehnal, Glos - Štrbík, Kováč, Laštůvka, Kobylík - Mucha, Rojka (75. Brzezina). Trenér Jiří Vaďura. Olomoucký den, 25. ledna 2002

Fans SK Sigma besedovali s vedením klubu i trenéremFans SK Sigma besedovali s vedením klubu i trenérem