Kobylík dal v premiéře gól

21.11.2002 / A tým

Kobylík dal v premiéře gól Juniorka SK Sigma v posledním utkání podzimu prohrála. Za domácí ztrátu s Kunovicemi si může sama. Nehrála dobře, hosté dvakrát vystřelili, dali dvě branky a vyhráli jedna dva. Jediným světlým momentem pro Sigmu bylo zařazení dalších dorostenců do druholigové sestavy. Petr Kobylík, bratr zatím slavnějšího Davida, dokonce při svém první druholigovém startu skóroval. SK Sigma Olomouc B - Kunovice 1:2 (0:2) Domácí nezačali špatně. Ale neproměňovali šance. Ve 14. minutě Štrbík z malého vápna minul bránu po Spáčilově centru, o dvanáct minut později znovu Štrbík sám před gólmanem vyslal jen slabou střelu. No a pak přišly dvě zaváhání obrany, jediné dvě střely hostů mezi tyče za celý zápas a juniorka musela honit dvoubrankové manko. Osm minut po pauze se po rohovém kopu ocitl v hodně slibné pozici Štrbík, ale míč poslal jen do náručí brankáře. To už se hrálo jen na polovině hostí, kteří měli problém dostat se před domácí bránu. Ale převaha Sigmy byla planá. Kunovickou zataženou defenzivu překonal až střídající dorostenec Petr Kobylík. V 79. minutě si zády k bráně zpracoval přihrávku Gáby, z otočky pohotově vystřelil a domácím svitla naděje aspoň na plichtu. Jenže ani té se v závěrečných minutách nedočkali. Branky: 79. Kobylík - 30. a 33. Faldyna. Rozhodčí: Kumstát. ŽK: Spáčil, Čep, Špiláček - Kučera, Šimeček. ČK: 90. Špiláček po 2. ŽK. Diváků:448. Sigma B: Černý - Glos, Gába, Čep, Spáčil - Mazouch (58. P. Kobylík), Špiláček, Štrbík (62. Laštůvka) - T. Řehák (69. Rýdel), P. Ekwueme, Krpec. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 16. listopadu 2002

| 29.04.2017
Jílek: Bylo tam hodně nepřesnostíJílek: Bylo tam hodně nepřesností
| 28.04.2017
Sigma má další vítězství!Sigma má další vítězství!
Sestava SK Sigma proti SokolovuSestava SK Sigma proti Sokolovu
25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu
| 27.04.2017
Páteční zápas SK Sigma píská SeverýnPáteční zápas SK Sigma píská Severýn
| 26.04.2017
Začal předprodej na další utkání SK SigmaZačal předprodej na další utkání SK Sigma