SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Aktuality

Kompletní los Gambrinus ligy

25.06.2011 / A tým

V pátek 24. června byl rozlosován nový ročník Gambrinus ligy. Tým SK Sigma Olomouc odstartuje sezonu utkání v Praze na Julisce proti Dukle Praha. První domácí zápas hrajeme v neděli 7. srpna proti ostravskému Baníku. Hrací den domácích zápasů zůstává v případě Modré laviny stejný jako v předchozí sezoně. Ligové shromáždění zároveň vyhovělo Dukle, že může hrát domácí zápasy v pátek od 18.00, Žižkov také dostal povolení na svůj tradiční čas v 10.15. Stejně jako v minulé sezoně budou pokaždé čtyři televizní přenosy a kola budou roztažena do čtyř dnů od pátku do pondělí. 1.kolo (30. a 31. července) DUKLA PRAHA – SK SIGMA Olomouc Bohemians 1905 – Slavia Jablonec – Boleslav Budějovice – Sparta Ostrava – Teplice Slovácko – Příbram Plzeň – Liberec Hradec – Žižkov 2.kolo (6. a 7. srpna) SK SIGMA OLOMOUC - OSTRAVA Bohemians – Plzeň Dukla – Budějovice Liberec – Slavia Příbram – Žižkov Teplice – Hradec Boleslav – Slovácko Sparta – Jablonec 3.kolo (13. a 14. srpna) Č.BUDĚJOVICE – SK SIGMA OLOMOUC Jablonec – Bohemians Ostrava – Boleslav Slovácko – Sparta Plzeň – Teplice Hradec – Liberec Slavia – Příbram Žižkov – Dukla 4. kolo (20. a 21. srpna) SK SIGMA OLOMOUC - SLOVÁCKO Bohemians – Budějovice Dukla – Plzeň Jablonec – Ostrava Příbram – Liberec Teplice – Slavia Boleslav – Žižkov Sparta – Hradec 5. kolo (27. a 28. srpna) ŽIŽKOV – SK SIGMA OLOMOUC Budějovice – Jablonec Ostrava – Bohemians Slovácko – Dukla Plzeň – Sparta Hradec – Příbram Slavia – Boleslav Liberec – Teplice 6. kolo (10. a 11. září) SK SIGMA OLOMOUC - PLZEŇ Bohemians – Slovácko Dukla – Hradec Jablonec – Slavia Budějovice – Ostrava Teplice – Příbram Boleslav – Liberec Sparta – Žižkov 7. kolo (17. a 18. září) LIBEREC – SK SIGMA OLOMOUC Ostrava – Sparta Slovácko – Budějovice Plzeň – Jablonec Hradec – Bohemians Slavia – Dukla Žižkov – Teplice Příbram - Ml. Boleslav 8. kolo (24. a 25. září) SK SIGMA OLOMOUC - TEPLICE Bohemians – Liberec Dukla – Příbram Jablonec – Žižkov Budějovice – Plzeň Ostrava – Slovácko Boleslav – Hradec Sparta – Slavia 9. kolo (1. a 2. října) SLAVIA – SK SIGMA OLOMOUC Slovácko – Jablonec Plzeň – Ostrava Hradec – Budějovice Žižkov – Bohemians Liberec – Dukla Příbram – Sparta Teplice – Boleslav 10. kolo (15. a 16. října) SK SIGMA OLOMOUC – ML. BOLESLAV Bohemians – Dukla Jablonec – Příbram Budějovice – Teplice Ostrava – Hradec Slovácko – Plzeň Žižkov – Slavia Sparta – Liberec 11. kolo ( 22. a 23. října) PŘÍBRAM – SK SIGMA OLOMOUC Dukla – Jablonec Plzeň – Žižkov Hradec – Slovácko Slavia – Budějovice Liberec-Ostrava Teplice – Sparta Boleslav – Bohemians 12. kolo (29. a 30. října) BOHEMIANS – SK SIGMA OLOMOUC Jablonec – Teplice Budějovice – Příbram Ostrava – Dukla Slovácko – Slavia Plzeň – Hradec Žižkov – Liberec Sparta – Boleslav 13. kolo (5. a 6. listopadu) SK SIGMA OLOMOUC - SPARTA Hradec – Jablonec Slavia – Plzeň Žižkov – Ostrava Liberec – Budějovice Příbram – Bohemians Teplice – Slovácko Boleslav – Dukla 14. kolo (12. a 13. listopadu) JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC Bohemians – Sparta Dukla – Teplice Budějovice – Žižkov Ostrava – Příbram Slovácko – Liberec Plzeň – Boleslav Hradec – Slavia 15. kolo (19. a 20. listopadu) SK SIGMA OLOMOUC - HRADEC Slavia – Ostrava Žižkov – Slovácko Liberec – Jablonec Příbram – Plzeň Teplice – Bohemians Boleslav – Budějovice Sparta - Dukla 16. kolo (26. listopadu): OSTRAVA – SK SIGMA OLOMOUC Jablonec - Sparta Č. Budějovice - Dukla Slovácko - Ml. Boleslav Plzeň - Bohemians 1905 Hradec Králové - Teplice Slavia - Liberec Žižkov - Příbram Jaro 2012 17. kolo (25. února): SK SIGMA OLOMOUC - Č. BUDĚJOVICE Bohemians 1905 - Jablonec Dukla - Žižkov Liberec - Hradec Králové Příbram - Slavia Teplice - Plzeň Ml. Boleslav - Ostrava Sparta - Slovácko 18. kolo (3. března): SLOVÁCKO – SK SIGMA OLOMOUC Č. Budějovice - Bohemians 1905 Ostrava - Jablonec Plzeň - Dukla Hradec Králové - Sparta Slavia - Teplice Žižkov - Ml. Boleslav Liberec - Příbram 19. kolo (10. března): SK SIGMA OLOMOUC - ŽIŽKOV Bohemians 1905 - Ostrava Dukla - Slovácko Jablonec - Č. Budějovice Příbram - Hradec Králové Teplice - Liberec Ml. Boleslav - Slavia Sparta - Plzeň 20. kolo (17. března): PLZEŇ – SK SIGMA OLOMOUC Ostrava - Č. Budějovice Slovácko - Bohemians 1905 Hradec Králové - Dukla Slavia - Jablonec Žižkov - Sparta Liberec - Ml. Boleslav Příbram - Teplice 21. kolo (24. března): SK SIGMA OLOMOUC - LIBEREC Bohemians 1905 - Hradec Králové Dukla - Slavia Jablonec - Plzeň Č. Budějovice - Slovácko Teplice - Žižkov Ml. Boleslav - Příbram Sparta - Ostrava 22. kolo (31. března): TEPLICE – SK SIGMA OLOMOUC Slovácko - Ostrava Plzeň - Č. Budějovice Hradec Králové - Ml. Boleslav Slavia - Sparta Žižkov - Jablonec Liberec - Bohemians 1905 Příbram - Dukla 23. kolo (7. dubna): SK SIGMA OLOMOUC - SLAVIA Bohemians 1905 - Žižkov Dukla - Liberec Jablonec - Slovácko Č. Budějovice - Hradec Králové Ostrava - Plzeň Ml. Boleslav - Teplice Sparta - Příbram 24. kolo (14. dubna): ML. BOLESLAV – SK SIGMA OLOMOUC Dukla - Bohemians 1905 Plzeň - Slovácko Hradec Králové - Ostrava Slavia - Žižkov Liberec - Sparta Příbram - Jablonec Teplice - Č. Budějovice 25. kolo (21. dubna): SK SIGMA OLOMOUC - PŘÍBRAM Bohemians 1905 - Ml. Boleslav Jablonec - Dukla Č. Budějovice - Slavia Ostrava - Liberec Slovácko - Hradec Králové Žižkov - Plzeň Sparta - Teplice 26. kolo (28. dubna): SK SIGMA OLOMOUC - BOHEMIANS 1905 Dukla - Ostrava Hradec Králové - Plzeň Slavia - Slovácko Liberec - Žižkov Příbram - Č. Budějovice Teplice - Jablonec Ml. Boleslav - Sparta 27. kolo (5. května): SPARTA – SK SIGMA OLOMOUC Bohemians 1905 - Příbram Dukla - Ml. Boleslav Jablonec - Hradec Králové Č. Budějovice - Liberec Ostrava - Žižkov Slovácko - Teplice Plzeň - Slavia 28. kolo (12. května): SK SIGMA OLOMOUC - JABLONEC Slavia - Hradec Králové Žižkov - Č. Budějovice Liberec - Slovácko Příbram - Ostrava Teplice - Dukla Ml. Boleslav - Plzeň Sparta - Bohemians 1905 29. kolo (19. května): HRADEC KRÁLOVÉ – SK SIGMA OLOMOUC Bohemians 1905 - Teplice Dukla - Sparta Jablonec - Liberec Č. Budějovice - Ml. Boleslav Ostrava - Slavia Slovácko - Žižkov Plzeň - Příbram 30. kolo (26. května): SK SIGMA OLOMOUC - DUKLA Slavia - Bohemians 1905 Žižkov - Hradec Králové Liberec - Plzeň Příbram - Slovácko Teplice - Ostrava Ml. Boleslav - Jablonec Sparta - Č. Budějovice



A tým - další aktuality:

Páteční zápas SK Sigma píská NenadálPáteční zápas SK Sigma píská Nenadál
| 29.03.2017
Hráči SK Sigma reprezentovaliHráči SK Sigma reprezentovali
| 28.03.2017
Petr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežítPetr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežít
| 27.03.2017
Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
| 22.03.2017
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
VIDEO: Rozhodla strašně laciná branka, řekl JílekVIDEO: Rozhodla strašně laciná branka, řekl Jílek
| 20.03.2017



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná