Kotůlek: Byly to nervy až do konce

14.09.2013 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc konečně doma v sezoně 2013/2014 vyhráli. Modrá lavina porazila Jihlavu 4:3. Ale byla to fuška. Trenér Martin Kotůlek musel udělat v sestavě několik změn. Záložník Martin Pospíšil odešel v repre pauze do Plzně, útočník Ivan Lietava měl stopku za čtyři žluté karty, záložník Martin Šindelář nebyl vzhledem ke zranění vůbec nominován k zápasu, stoper Pavel Dreksa také nebyl stoprocentně fit a byl jen na lavičce. Ovšem i přes tyto problémy Sigma zápas zvládla. „Musím poděkovat klukům, že hráli až do poslední minuty a že to vítězství vydřeli,“ řekl Martin Kotůlek. Jaký to byl zápas pro trenéra? Infarktový. Není to příjemné, šli jsme do vedení, ale vzápětí bylo vyrovnáno. My jsme vítězství strašně moc chtěli a potřebovali, proto to byly nervy až do konce. Musím poděkovat klukům, že hráli až do poslední minuty a že to vítězství vydřeli. Soupeř měl dost šancí, trošku to zapadá do těch předchozích zápasů, dostáváte hodně gólů. Tentokrát bylo vidět, že nám trošku chyběl štítový záložník. Měli jsme tam dva ofenzivní hráče, ve středu jsme hodně propadali, hlavně při brejcích, nedokázali jsme to přerušit, tam byl problém. Vypadá to, že docela prospěly některé změny v sestavě. Místo Pospíšila hrál Karaš, místo Lietavy Doležal a oba dali dvě branky. Samozřejmě jsem spokojený, že nám to vyšlo. Kádr máme široký, oba kluci do toho naskočili, i když tam byly nějaké chybičky. Ale díky tomu, že dali góly, jsme vyhráli. Chytal Martin Blaha. Dostal tři branky, ale dost možností soupeři zhatil. Samozřejmě. Měl tam hodně zákroků, můžeme mu poděkovat, že jsme neinkasovali víckrát. Co udělá s týmem výhra po takovém průběhu, s vítěznou brankou v poslední minutě? Doufám, že nás to konečně nakopne a půjdeme na vítěznou vlnu. Protože toho stresu už bylo dost. Doufám, že nám to pomůže, že se zvedneme a půjdeme nahoru. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Chorý dal dva góly, Buchta má třetí nuluChorý dal dva góly, Buchta má třetí nulu
| 26.09.2016
Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!Páteční zápas SK Sigma vs. Žižkov již od 16.00!
Jílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana ŠtěrbyJílek: Výhru výrazně kalí zranění Jana Štěrby
Sigma má další tři body, Chorý dvakrát skórovalSigma má další tři body, Chorý dvakrát skóroval