Kučera a Hubník nastoupili proti Kroměříži

19.07.2005 / A tým

Radim Kučera i Roman Hubník se po zranění vrátili do sestavy Olomouce, která před odvetou Intertota porazila v přípravném zápase Kroměříž 3:2. Oba marodi odehráli první poločas, po němž sice Hanáci s druholigovým soupeřem prohrávali 1:2, ale díky dvěma Bednářovým gólům skóre otočili. Zda budou moci Kučera s Hubníkem nastoupit i v sobotní odvetě proti Borussii Dortmund, zatím není jisté. "O jejich případném startu se rozhodne až před utkáním," řekl olomoucký trenér Petr Uličný. Jeho tým však oslabilo další zranění, neboť si v prvním poločase přivodil výron kotníku Rojka. Sigma šla v utkání do vedení, když Babnič využil nahrávku Romana Hubníka. Jenže pak po chybách v obraně inkasovala od svých hráčů, kteří v Kroměříži hostují - Vojtěcha Schulmeistera a Petra Kobylíka. Po přestávce však byl brankář Lovásik bez práce a Bednář zařídil Sigmě vítězství. Sigma Olomouc - Kroměříž 3:2 (1:2) Branky: 70. a 72. Bednář, 13. Babnič - 40. V. Schulmeister, 44. P. Kobylík z pen. SK Sigma: 1. poločas: Blaha - R. Hubník, El Ahmad, Kučera, Pečnik - Kopecký, Melinho, Rýdel, Onofrej - Babnič, Rojka (34. Bednář). 2. poločas: Lovásik - Randa, Kovář, Hudec, Kopecký - König, Vacek, Rýdel, Zbožínek - Bednář, M. Hubník. Trenér Petr Uličný

Látal: Oprášil jsem archiv zápasů. Hráčům zvyšujeme zátěžLátal: Oprášil jsem archiv zápasů. Hráčům zvyšujeme zátěž
| 09.04.2020
Kerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledovalKerbr: Chybí mi kabina, zápas táty jsem sledoval
| 08.04.2020
Další roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocniciDalší roušky dnes sigmáci předali Vojenské nemocnici
Sigma přistoupila k dalším opatřenímSigma přistoupila k dalším opatřením
| 03.04.2020
Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge Ligové hvězdy zpět v akci. Sigma se zapojí do Datart e:LIGA Challenge
Společně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v PaseceSpolečně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v Pasece
| 26.03.2020
Hráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch SmolákHráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch Smolák
| 25.03.2020
Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?
| 23.03.2020
Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1 Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1