SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Kučera a Hubník nastoupili proti Kroměříži

19.07.2005 / A tým

Radim Kučera i Roman Hubník se po zranění vrátili do sestavy Olomouce, která před odvetou Intertota porazila v přípravném zápase Kroměříž 3:2. Oba marodi odehráli první poločas, po němž sice Hanáci s druholigovým soupeřem prohrávali 1:2, ale díky dvěma Bednářovým gólům skóre otočili. Zda budou moci Kučera s Hubníkem nastoupit i v sobotní odvetě proti Borussii Dortmund, zatím není jisté. "O jejich případném startu se rozhodne až před utkáním," řekl olomoucký trenér Petr Uličný. Jeho tým však oslabilo další zranění, neboť si v prvním poločase přivodil výron kotníku Rojka. Sigma šla v utkání do vedení, když Babnič využil nahrávku Romana Hubníka. Jenže pak po chybách v obraně inkasovala od svých hráčů, kteří v Kroměříži hostují - Vojtěcha Schulmeistera a Petra Kobylíka. Po přestávce však byl brankář Lovásik bez práce a Bednář zařídil Sigmě vítězství. Sigma Olomouc - Kroměříž 3:2 (1:2) Branky: 70. a 72. Bednář, 13. Babnič - 40. V. Schulmeister, 44. P. Kobylík z pen. SK Sigma: 1. poločas: Blaha - R. Hubník, El Ahmad, Kučera, Pečnik - Kopecký, Melinho, Rýdel, Onofrej - Babnič, Rojka (34. Bednář). 2. poločas: Lovásik - Randa, Kovář, Hudec, Kopecký - König, Vacek, Rýdel, Zbožínek - Bednář, M. Hubník. Trenér Petr Uličný

Petr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežítPetr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežít
| 27.03.2017
Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín