Ligový dorost zahájil jarní část sezóny výhrami nad Spartou

17.03.2005 / SCM

Mistrovské utkání 1.ČPP starší dorost U 19 - Sparta Praha 3:2 (0:1) V prvním utkání jarní části sezóny naše družstvo nastoupilo proti vedoucímu celku soutěže posíleno o hráče juniorky a Jana Schulmeistra z A týmu. Vstup do utkání byl ze strany domácího týmu velmi dobrý, ale po hrubé chybě v obraně se Sparta ve 23 min. ujala vedení z pokutového kopu 0:1. V průběhu prvního poločasu si obě družstva dokázala vytvořit slibné příležitosti ale skóre se neměnilo. V začátku druhého poločasu si naši hráči vypracovali gólovou příležitost, ale brankově jsme se prosadili až v 65 min. krásnou střelou J. Schulmeistra z přímého volného kopu 1:1. V 78 min. ovšem soupeř znovu vedl, kdy po rychlém brejku zvýšil na 1:2. Pak přišli opět chvíle J.Schulmeistra., v 80 min. se znova trefil z volného přímého kopu 2:2 a o čtyři minuty později proměnil pokutový kop který rozhodčí nařídil po faulu na K. Vacka 3:2. V závěru utkání domácí družstvo již nepustilo hosty do vážnější příležitosti a dokázalo toto vyrovnané utkání zvládnout a zvítězit. Branky: 65. min. Schulmeister J. 80. min. Schulmeister J. 84. min. Schulmeister J. Sestava: Kameník Roupec,Kuba,Bodeček Hložánka Jaroš,Papica,Fiala,Režný Vacek, Schulmeister J. Střídání: 70 min. Dragon (Jaroš) 88 min. Balcárek (Schulmeister J.) 90 min. Czucz (Vacek) Příští utkání sehraje naše družstvo v sobotu, 19. 3. 2005, v Hradci Králové. Mistrovské utkání 1.ČPP mladší dorost U 17 - Sparta Praha 1:0 (0:0) Mladší dorost SK Sigmy vstoupil do jarní části celostátní dorostenecké ligy vítězstvím 1:0 nad Spartou Praha. Utkání začalo v režii domácích, kteří si vytvořili územní převahu po celý první poločas. SK Sigma si vytvořila šance, které bohužel nevyužila ( Hymr, Pokruta). Rozhodnutí utkání padlo na začátku druhého poločasu, kdy využil kolmou přihrávku Aleše Fryčáka Jakub Hymr 1:0. Do konce utkání nepustili naši dorostenci soupeře do vážnější šance. Branky: 42 min. Hymr (Fryčák) Sestava: Večeř Huf,Stroupek,Ulma,Horák Bernard,Fryčák,Nepožitek,Pokruta Hořava,Hymr Střídání: 55 min. Tesař za Bernarda 65 min. Paul za Hořavu 73 min. Gloziga za Pokrutu 78 min. Planička za Nepožitka Příští utkání sehraje naše družstvo v sobotu, 19. 3. 2005, v Hradci Králové.