Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Los Gambrinus ligy 2004/2005

29.06.2004 / A tým

1. kolo - 7. a 8. srpna: Příbram - Opava Liberec - Chmel Blšany Zlín - Slavia Praha Olomouc - České Budějovice Ostrava - Teplice Sparta - 1. FC Slovácko Mladá Boleslav - Jablonec Brno - Drnovice 2. kolo - 14. a 15. srpna: Jablonec - Ostrava Drnovice - Sparta 1. FC Slovácko - Olomouc Teplice - Zlín Opava - Mladá Boleslav Slavia - Liberec České Budějovice - Příbram Blšany - Brno 3. kolo - 21. a 22. srpna: Jablonec - Drnovice Liberec - Příbram Zlín - Blšany Olomouc - Slavia Ostrava - České Budějovice Sparta - Opava Mladá Boleslav - Teplice Brno - 1. FC Slovácko 4. kolo - 28. a 29. srpna: 1. FC Slovácko - Jablonec Teplice - Drnovice Opava - Ostrava Slavia - Brno České Budějovice - Mladá Boleslav Blšany - Sparta Příbram - Zlín Liberec - Olomouc 5. kolo - 11. a 12. září: Jablonec - Teplice Drnovice - 1. FC Slovácko Zlín - Liberec Olomouc - Příbram Ostrava - Blšany Sparta - České Budějovice Mladá Boleslav - Slavia Brno - Opava 6. kolo - 18. a 19. září: Teplice - 1. FC Slovácko Opava - Jablonec Slavia - Drnovice České Budějovice - Brno Blšany - Mladá Boleslav Příbram - Ostrava Liberec - Sparta Zlín - Olomouc 7. kolo - 25. a 26. září: Jablonec - Slavia Drnovice - České Budějovice 1. FC Slovácko - Opava Olomouc - Blšany Ostrava - Zlín Sparta - Příbram Mladá Boleslav - Liberec Brno - Teplice 8. kolo - 2. a 3. října: Opava - Teplice Slavia - 1. FC Slovácko České Budějovice - Jablonec Blšany - Drnovice Příbram - Mladá Boleslav Liberec - Brno Zlín - Sparta Olomouc - Ostrava 9. kolo - 16. a 17. října: Jablonec - Příbram Drnovice - Opava 1. FC Slovácko - České Budějovice Teplice - Blšany Ostrava - Liberec Sparta - Slavia Mladá Boleslav - Olomouc Brno - Zlín 10. kolo - 23. a 24. října: Slavia - Opava České Budějovice - Teplice Blšany - 1. FC Slovácko Příbram - Drnovice Liberec - Jablonec Zlín - Mladá Boleslav Olomouc - Brno Ostrava - Sparta 11. kolo - 30. a 31. října: Jablonec - Blšany Drnovice - Liberec 1. FC Slovácko - Zlín Teplice - Slavia Opava - České Budějovice Sparta - Olomouc Mladá Boleslav - Ostrava Brno - Příbram 12. kolo - 6. a 7. listopadu: České Budějovice - Slavia Blšany - Opava Příbram - Teplice Liberec - 1. FC Slovácko Zlín - Drnovice Olomouc - Jablonec Ostrava - Brno Sparta - Mladá Boleslav 13. kolo - 13. a 14. listopadu: Jablonec - Zlín Drnovice - Mladá Boleslav 1. FC Slovácko - Ostrava Teplice - Olomouc Opava - Liberec Slavia - Příbram České Budějovice - Blšany Brno - Sparta 14. kolo - 20. a 21. listopadu: Blšany - Slavia Příbram - 1. FC Slovácko Liberec - Teplice Zlín - České Budějovice Olomouc - Opava Ostrava - Drnovice Sparta - Jablonec Mladá Boleslav - Brno 15. kolo - 27. a 28. listopadu: Jablonec - Brno Drnovice - Olomouc 1. FC Slovácko - Mladá Boleslav Teplice - Sparta Opava - Zlín Slavia - Ostrava České Budějovice - Liberec Blšany - Příbram 16. kolo - 4. a 5. prosince: Příbram - České Budějovice Liberec - Slavia Zlín - Teplice Olomouc - 1. FC Slovácko Ostrava - Jablonec Sparta - Drnovice Mladá Boleslav - Opava Brno - Blšany 17. kolo - 26. a 27. února 2005: Drnovice - Jablonec 1. FC Slovácko - Brno Teplice - Mladá Boleslav Opava - Sparta Slavia - Olomouc České Budějovice - Ostrava Blšany - Zlín Příbram - Liberec 18. kolo - 5. a 6. března: Jablonec - 1. FC Slovácko Drnovice - Teplice Zlín - Příbram Olomouc - Liberec Ostrava - Opava Sparta - Blšany Mladá Boleslav - České Budějovice Brno - Slavia 19. kolo - 12. a 13. března: 1. FC Slovácko - Drnovice Teplice - Jablonec Opava - Brno Slavia - Mladá Boleslav České Budějovice - Sparta Blšany - Ostrava Příbram - Olomouc Liberec - Zlín 20. kolo - 19. a 20. března: Jablonec - Opava Drnovice - Slavia 1. FC Slovácko - Teplice Olomouc - Zlín Ostrava - Příbram Sparta - Liberec Mladá Boleslav - Blšany Brno - České Budějovice 21. kolo - 2. a 3. dubna: Teplice - Brno Opava - 1. FC Slovácko Slavia - Jablonec České Budějovice - Drnovice Blšany - Olomouc Příbram - Sparta Liberec - Mladá Boleslav Zlín - Ostrava 22. kolo - 9. a 10. dubna: Jablonec - České Budějovice Drnovice - Blšany 1. FC Slovácko - Slavia Teplice - Opava Ostrava - Olomouc Sparta - Zlín Mladá Boleslav - Příbram Brno - Liberec 23. kolo - 16. a 17. dubna: Opava - Drnovice Slavia - Sparta České Budějovice - 1. FC Slovácko Blšany - Teplice Příbram - Jablonec Liberec - Ostrava Zlín - Brno Olomouc - Mladá Boleslav 24. kolo - 23. a 24. dubna: Jablonec - Liberec Drnovice - Příbram 1. FC Slovácko - Blšany Teplice - České Budějovice Opava - Slavia Sparta - Ostrava Mladá Boleslav - Zlín Brno - Olomouc 25. kolo - 30. dubna a 1. května: Slavia - Teplice České Budějovice - Opava Blšany - Jablonec Příbram - Brno Liberec - Drnovice Zlín - 1. FC Slovácko Olomouc - Sparta Ostrava - Mladá Boleslav 26. kolo - 7. a 8. května: Jablonec - Olomouc Drnovice - Zlín 1. FC Slovácko - Liberec Teplice - Příbram Opava - Blšany Slavia - České Budějovice Mladá Boleslav - Sparta Brno - Ostrava 27. kolo - 14. a 15. května: Blšany - České Budějovice Příbram - Slavia Liberec - Opava Zlín - Jablonec Olomouc - Teplice Ostrava - 1. FC Slovácko Sparta - Brno Mladá Boleslav - Drnovice 28. kolo - 21. a 22. května: Jablonec - Sparta Drnovice - Ostrava 1. FC Slovácko - Příbram Teplice - Liberec Opava - Olomouc Slavia - Blšany České Budějovice - Zlín Brno - Mladá Boleslav 29. kolo - 28. a 29. května: Příbram - Blšany Liberec - České Budějovice Zlín - Opava Olomouc - Drnovice Ostrava - Slavia Sparta - Teplice Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko Brno - Jablonec 30. kolo - 11. a 12. června: Jablonec - Mladá Boleslav Drnovice - Brno 1. FC Slovácko - Sparta Teplice - Ostrava Opava - Příbram Slavia - Zlín České Budějovice - Olomouc Blšany - Liberec



A tým - další aktuality:

25 let od slavné výhry SK Sigma nad HSV25 let od slavné výhry SK Sigma nad HSV
| 10.12.2016
Jakub Plšek je Hráčem měsíce listopaduJakub Plšek je Hráčem měsíce listopadu
| 09.12.2016
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 09.12.2016
Všechny týmy SK Sigma jsou po podzimu v popředí tabulekVšechny týmy SK Sigma jsou po podzimu v popředí tabulek
| 06.12.2016
Program zimní přípravy týmu SK Sigma OlomoucProgram zimní přípravy týmu SK Sigma Olomouc
| 05.12.2016
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 05.12.2016
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 02.12.2016
Brankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkouBrankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkou
| 30.11.2016
Začal předprodej permanentek na jaroZačal předprodej permanentek na jaro
| 29.11.2016
Tým SK Sigma i po konci sezony trénujeTým SK Sigma i po konci sezony trénuje
| 29.11.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná