Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

Los Gambrinus ligy na sezonu 2005/2006

24.06.2005 / A tým

1. kolo - 7. srpna: SK Sigma Olomouc - Baník Ostrava, Jablonec - Slovácko, Slavia Praha - Vysočina Jihlava, Viktoria Plzeň - Sparta Praha, Tescoma Zlín - Chmel Blšany, Marila Příbram - Brno, Mladá Boleslav - Slovan Liberec, Most - Teplice. 2. kolo - 14. srpna: Jablonec - SK Sigma Olomouc, Brno - Slovan Liberec, Sparta Praha - Most, Vysočina Jihlava - Marila Příbram, Slovácko - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Tescoma Zlín, Chmel Blšany - Viktoria Plzeň, Teplice - Slavia Praha. 3. kolo - 21. srpna: Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc, Slavia Praha - Jablonec, Tescoma Zlín - Slovácko, Marila Příbram - Teplice, Mladá Boleslav - Chmel Blšany, Most - Baník Ostrava, Slovan Liberec - Sparta Praha, Brno - Vysočina Jihlava. 4. kolo - 28. srpna: SK Sigma Olomouc - Slavia Praha, Jablonec - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Brno, Vysočina Jihlava - Slovan Liberec, Slovácko - Most, Baník Ostrava - Mladá Boleslav, Chmel Blšany - Marila Příbram, Teplice - Tescoma Zlín. 5. kolo - 11. září: Marila Příbram - SK Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Slavia Praha, Tescoma Zlín - Jablonec, Mladá Boleslav - Teplice, Most - Chmel Blšany, Slovan Liberec - Slovácko, Brno - Baník Ostrava, Sparta Praha - Vysočina Jihlava. 6. kolo - 18. září: SK Sigma Olomouc - Mladá Boleslav, Jablonec - Marila Příbram, Slavia Praha - Tescoma Zlín, Vysočina Jihlava - Most, Slovácko - Sparta Praha, Baník Ostrava - Slovan Liberec, Chmel Blšany - Brno, Teplice - Viktoria Plzeň. 7. kolo - 25. září: Most - SK Sigma Olomouc, Tescoma Zlín - Viktoria Plzeň, Marila Příbram - Slavia Praha, Mladá Boleslav - Jablonec, Slovan Liberec - Chmel Blšany, Brno - Teplice, Sparta Praha - Baník Ostrava, Vysočina Jihlava - Slovácko. 8. kolo - 2. říjn a: SK Sigma Olomouc - Tescoma Zlín, Jablonec - Slovan Liberec, Slavia Praha - Mladá Boleslav, Viktoria Plzeň - Most, Slovácko - Brno, Baník Ostrava - Marila Příbram, Chmel Blšany - Vysočina Jihlava, Teplice - Sparta Praha. 9. kolo - 16. října: Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc, Marila Příbram - Tescoma Zlín, Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň, Most - Slavia Praha, Brno - Jablonec, Sparta Praha - Chmel Blšany, Vysočina Jihlava - Teplice, Slovácko - Baník Ostrava. 10. kolo - 23. října: SK Sigma Olomouc - Brno, Jablonec - Most, Slavia Praha - Sparta Praha, Viktoria Plzeň - Marila Příbram, Tescoma Zlín - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Vysočina Jihlava, Chmel Blšany - Slovácko, Teplice Slovan - Liberec. 11. kolo - 30. října: Sparta Praha - SK Sigma Olomouc, Mladá Boleslav - Marila Příbram, Most - Tescoma Zlín, Slovan Liberec - Viktoria Plzeň, Brno - Slavia Praha, Vysočina Jihlava - Jablonec, Slovácko - Teplice, Baník Ostrava - Chmel Blšany. 12. kolo - 6. listopadu: SK Sigma Olomouc - Chmel Blšany, Jablonec - Sparta Praha, Slavia Praha - Slovácko, Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava, Tescoma Zlín - Brno, Marila Příbram - Slovan Liberec, Mladá Boleslav - Most, Teplice - Baník Ostrava. 13. kolo - 20. listopadu: Slovácko - SK Sigma Olomouc, Most - Marila Příbram, Slovan Liberec - Slavia Praha, Brno - Viktoria Plzeň, Sparta Praha - Mladá Boleslav, Vysočina Jihlava - Tescoma Zlín, Baník Ostrava - Jablonec, Chmel Blšany - Teplice. 14. kolo - 27. listopadu: SK Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava, Jablonec - Teplice, Slavia Praha - Chmel Blšany, Viktoria Plzeň - Baník Ostrava, Tescoma Zlín - Sparta Praha, Marila Příbram - Slovácko, Mladá Boleslav - Brno, Most - Slovan Liberec. 15. kolo - 4. prosince: Teplice - SK Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Tescoma Zlín, Brno - Most, Sparta Praha - Marila Příbram, Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav, Slovácko - Viktoria Plzeň, Baník Ostrava - Slavia Praha, Chmel Blšany - Jablonec. 16. kolo - 11. prosince: SK Sigma Olomouc - Jablonec, Slavia Praha - Teplice, Viktoria Plzeň - Chmel Blšany, Tescoma Zlín - Baník Ostrava, Marila Příbram - Vysočina Jihlava, Mladá Boleslav - Slovácko, Most - Sparta Praha, Slovan Liberec - Brno. 17. kolo - 12. února: SK Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň, Jablonec - Slavia Praha, Sparta Praha - Slovan Liberec, Vysočina Jihlava - Brno, Slovácko - Tescoma Zlín, Baník Ostrava - Most, Chmel Blšany - Mladá Boleslav, Teplice - Marila Příbram. 18. kolo - 19. února: Slavia Praha - SK Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Jablonec, Tescoma Zlín - Teplice, Marila Příbram - Chmel Blšany, Mladá Boleslav - Baník Ostrava, Most - Slovácko, Slovan Liberec - Vysočina Jihlava, Brno - Sparta Praha. 19. kolo - 26. února: SK Sigma Olomouc - Marila Příbram, Jablonec - Tescoma Zlín, Slavia Praha - Viktoria Plzeň, Vysočina Jihlava - Sparta Praha, Slovácko - Slovan Liberec, Baník Ostrava - Brno, Chmel Blšany - Most, Teplice - Mladá Boleslav. 20. kolo - 5. března: Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Teplice, Tescoma Zlín - Slavia Praha, Marila Příbram - Jablonec, Most - Vysočina Jihlava, Slovan Liberec - Baník Ostrava, Brno - Chmel Blšany, Sparta Praha - Slovácko. 21. kolo - 12. března: SK Sigma Olomouc - Most, Jablonec - Mladá Boleslav, Slavia Praha - Marila Příbram, Viktoria Plzeň - Tescoma Zlín, Slovácko - Vysočina Jihlava, Baník Ostrava - Sparta Praha, Chmel Blšany - Slovan Liberec, Teplice - Brno. 22. kolo - 19. března: Tescoma Zlín - SK Sigma Olomouc, Marila Příbram - Baník Ostrava, Mladá Boleslav - Slavia Praha, Most - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Jablonec, Brno - Slovácko, Sparta Praha - Teplice, Vysočina Jihlava - Chmel Blšany. 23. kolo - 26. března: SK Sigma Olomouc - Slovan Liberec, Jablonec - Brno, Slavia Praha - Most, Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Tescoma Zlín - Marila Příbram, Baník Ostrava - Slovácko, Chmel Blšany - Sparta Praha, Teplice - Vysočina Jihlava. 24. kolo - 2. dubna: Brno - SK Sigma Olomouc, Marila Příbram - Viktoria Plzeň, Mladá Boleslav - Tescoma Zlín, Most - Jablonec, Slovan Liberec - Teplice, Sparta Praha - Slavia Praha, Vysočina Jihlava - Baník Ostrava, Slovácko - Chmel Blšany. 25. kolo - 9. dubna: SK Sigma Olomouc - Sparta Praha, Jablonec - Vysočina Jihlava, Slavia Praha - Brno, Viktoria Plzeň - Slovan Liberec, Tescoma Zlín - Most, Marila Příbram - Mladá Boleslav, Chmel Blšany - Baník Ostrava, Teplice - Slovácko. 26. kolo - 16. dubna: Chmel Blšany - SK Sigma Olomouc, Most - Mladá Boleslav, Slovan Liberec - Marila Příbram, Brno - Tescoma Zlín, Sparta Praha - Jablonec, Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň, Slovácko - Slavia Praha, Baník Ostrava - Teplice. 27. kolo - 23. dubna: SK Sigma Olomouc - Slovácko, Jablonec - Baník Ostrava, Slavia Praha - Slovan Liberec, Viktoria Plzeň - Brno, Tescoma Zlín - Vysočina Jihlava, Marila Příbram - Most, Mladá Boleslav - Sparta Praha, Teplice - Chmel Blšany. 28. kolo - 30. dubna: Vysočina Jihlava - SK Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Most, Brno - Mladá Boleslav, Sparta Praha - Tescoma Zlín, Slovácko Marila - Příbram, Baník Ostrava - Viktoria Plzeň, Chmel Blšany - Slavia Praha, Teplice - Jablonec. 29. kolo - 7. května: SK Sigma Olomouc - Teplice, Jablonec - Chmel Blšany, Slavia Praha - Baník Ostrava, Viktoria Plzeň - Slovácko, Tescoma Zlín - Slovan Liberec, Marila Příbram - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava, Most - Brno. 30. kolo - 14. května: Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Mladá Boleslav, Brno - Marila Příbram, Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Vysočina Jihlava - Slavia Praha, Slovácko - Jablonec, Chmel Blšany - Tescoma Zlín, Teplice - Most.



A tým - další aktuality:

Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 02.12.2016
Brankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkouBrankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkou
| 30.11.2016
Začal předprodej permanentek na jaroZačal předprodej permanentek na jaro
| 29.11.2016
Tým SK Sigma i po konci sezony trénujeTým SK Sigma i po konci sezony trénuje
| 29.11.2016
Vyjádření SK Sigma Olomouc, a.s.  k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnesVyjádření SK Sigma Olomouc, a.s. k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnes
| 28.11.2016
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 28.11.2016
Nejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletíNejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletí
| 27.11.2016
Buchta: Připravíme se na jaro a budeme ještě lepšíBuchta: Připravíme se na jaro a budeme ještě lepší
| 25.11.2016
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 25.11.2016
Jílek: Samozřejmě každá prohra mrzíJílek: Samozřejmě každá prohra mrzí
| 24.11.2016



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná