Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Loučení proti Jihočechům

16.05.2008 / A tým

Los 30. kola sezony 2007/2008 poslal na Andrův stadion SK Dynamo České Budějovice. Jihočeši jsou v tabulce třináctí, jen o skóre za SK Sigma Olomouc. A uhájení minimálně 12. pozice je cíl našeho týmu pro poslední kolo sezony fotbalové Gambrinus ligy. V případě vítězství se ještě můžeme posunout na devátou příčku tabulky. Utkání bude posledním pro kapitána Tomáše Randu. Tomu končí se závěrem sezony smlouva. Tomáš přišel do SK Sigma Olomouc v lednu 2003, na Hané se bude loučit po pěti a půl letech. Během nich zažil 3. místo v sezoně 2003/2004, účast v Poháru UEFA (Zaragoza) a také v Intertoto Cupu (Dortmund, Hamburk). „Na angažmá v Olomouci budu vzpomínat jen v tom nejlepším. Hlavně ten začátek byl úspěšný, bylo to krásné a povedené období. Pak se to trošku zkazilo,“ řekl Tomáš Randa. „Mrzí mě, že končím zrovna se sezoně, která se moc nepovedla. Chtěli jsme skončit co nejlépe, vybojovat alespoň Intertoto Cup. Ale bohužel,“ podotkl Randa. V posledních třech kolech Tomáše nepustilo do hry zranění. „Rád bych se rozloučil s Olomoucí přímo na hřišti, ale uvidím, co mi noha dovolí. Bohužel to nebylo zranění, které je za pár týdnů v pořádku,“ řekl Randa. V dresu SK Sigma Olomouc odehrál Tomáš Randa 138 utkání, ve kterých dal 8 branek. Tým Sigmy by rád končil sezonu vítězstvím. „Předchozí tři zápasy jsme hráli velice špatně. Byl bych velmi rád, kdyby tentokrát od slov přešlo k činům a mohli jsme se rozloučit se sezonou, ale především vlastními fanoušky důstojným způsobem,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Jiří Fryš. „I v posledním kolech ligy je stále o co hrát. Jde o body, které nám mohou pomoci vylepšit konečné umístění a v neposlední řadě také o prestiž,“ uvedl Fryš. Také Jiřímu Fryšovi končí v SK Sigma Olomouc smlouva, stejné je to i v případě maséra Vítězslava Rejmona. I s nimi se budeme při utkání proti Českým Budějovicím loučit. Ani v posledním utkání sezony nebude náš tým v plné síle. Chybět budou dlouhodobě zranění útočník Jakub Petr a záložník Vojtěch Štěpán. Zranění z posledních týdnů znovu nepustí do akce záložníka Daniela Rossiho, stoper Darko Šuškavčevič má stále svalové potíže, nastoupit nemůže ani útočník Michal Hubník. „Změn v sestavě moc udělat nemůžeme,“ řekl Fryš. Hrát od začátku by znovu měl Brazilec Melinho. České Budějovice jsou v opačném rozpoložení než tým Sigmy. Tři zápasy v řadě neprohrály. „Uděláme všechno pro to, abychom tu sérii ještě prodloužili,“ kouč František Straka pro klubový web. Po sezoně v Dynamu končí. „Dá se říci, že je to pro nás všechny rozlučkový zápas, a proto chceme uspět,“ dodává budějovický kouč a na přímý dotaz, zda se to loučení týká i jeho, jen pokývá hlavou: „Je to tak, to je hotová věc – nejen já, ale celý realizační tým po zápase v Olomouci končí.“ Při utkání s Českými Budějovicemi můžete hlasovat o hracím dnu pro příští sezonu. Hlasovací lístek najdete ve FotnalInfo, u pořadatelů a ve Fanshopu SK Sigma Olomouc.A tým - další aktuality:

Sigmu čeká první přípravný zápasSigmu čeká první přípravný zápas
| 22.06.2018
Liga změnila herní formátLiga změnila herní formát
| 20.06.2018
Sigma na Moravia Sport ExpoSigma na Moravia Sport Expo
| 20.06.2018
Los podzimu základní fáze sezonyLos podzimu základní fáze sezony
| 20.06.2018
Sigma začne sezonu doma se SlaviíSigma začne sezonu doma se Slavií
| 20.06.2018
Už jsem se těšil, řekl DvořákUž jsem se těšil, řekl Dvořák
| 19.06.2018
Trenér Václav Jílek o startu přípravyTrenér Václav Jílek o startu přípravy
| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem
| 18.06.2018
Sigma startuje přípravu na novou sezonuSigma startuje přípravu na novou sezonu
| 18.06.2018
Do SK Sigma míří útočník DvořákDo SK Sigma míří útočník Dvořák
| 17.06.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná