Martin Vyskočil nastřílel v poháru čtyři góly

22.07.2003 / A tým

Martin Vyskočil nastřílel v poháru čtyři góly Fotbalisté SK Sigma Olomouc hráli ve druhém kole českého poháru v Kroměříži s divizním Hulínem. Po první dvacetiminutovce proměnila v nácvik střelby. Nejúspěšnější byl v koncovce útočník Martin Vyskočil, který se trefil čtyřikrát. Dalším pozitivem zápasu je návrat útočníka Vítězslava Tumy. Že už je pomalu v pořádku potvrdil dvěma góly. Hulín - SK Sigma Olomouc 1:9 (0:5) Hrát nemohl zraněný Luboš Reiter, Petera Babniče trenér Petr Uličný šetřil na start ligy. Pytel branek se roztrhl poprvé ve 22. minutě. To se po finálce Ševely a narážečce s Vlčkem prosadil Vyskočil. Minutu na to zahrávala Sigma roh, Caha ve vzdušném souboji odstavil brankáře a Kučera trefil prázdnou kasu. Ve 33. minutě mířil přesně hlavou po centru Randy Vyskočil. Po pěti minutách načechral zprava Vlček a Rojka zakončil rybičku gólovou hlavičkou. První půlku zakončil hlavou po rohu Kučera. Šest minut po pauze ještě Hudec trefil tyčku, ale pak už přišly další branky. V 66. J. Černý zamířil do tyčky, odražený míč pak Tuma poslal kam bylo třeba. Po šesti minutách centroval zprava Vlček a Tuma dal svůj druhý gól, tentokrát hlavou. Po šedesáti sekundách obstaral čestný úspěch domácích Grigar. Hosté Hulínu ale přidali ještě další dva kusy na cestu. Ale to už hráli v deseti, když v 75. minutě odstoupil ze hry zraněný Špiláček. V 84. a 86. minutě Vyskočil ukázal, že v situaci sám před brankářem si ví rady. Branky: 73. Grigar - 22., 33., 84. a 86. Vyskočil, 23. a 42. Kučera, 66. a 72. Tuma, 38. Rojka. Rozhodčí: Dvořáček. Diváci: 300. Sigma: Vaniak - Randa, Hudec, Kučera, Caha (46. Špiláček) - Vlček, Ševela, Zbožínek, Urbánek (46. J. Černý) - Vyskočil, Rojka (56. Tuma). Trenér Petr Uličný. www.sigmafotbal.cz