Melinho hrál za béčko

27.07.2006 / B tým

V přípravném utkání mezi druholigovým béčkem Sigmy a třetiligovou juniorkou Baníku nastoupil v dresu domácích brazilský záložník Melinho. Sigma ve Slatinicích prohrála, Melinho byl na hřišti celý první poločas. Sigma B - Baník B 1:3 (1:1) Melinho v 6. minutě vysunul mezi stopery Janotku, který sólo zakončil kličkou kolem vybíhajícího brankáře trefou do prázdné. Juniorce se další šance proměnit nepodařilo, naopak její soupeř dokázal využít hrubek v obraně. Třetí branku si mladící z Olomouce dokonce dali sami. "Ukazuje se, že někteří hráči na to nemají. Někteří si neváží toho, jaké mají podmínky," řekl trenér Sigmy B Jiří Balcárek. "Melinho si šel zahrát, důležité bylo, že se mu nic nestalo," podotkl Balcárek. Další utkání hraje juniorka v neděli na Spartakidáním stadionu proti Zlínu B (17.00). Branky: 6. Janotka - 21. a 51. Galajda, 69. Kopecký vlastní. Sigma B: Vojáček - Kopecký, Komárek (46. Fiala), Bodeček, Vepřek (46. Roupec) - Janotka (46. Lička), Král, Melinho (46. Šalamoun), Hrdlovič (46. Řehák) - J. Schulmeister, V. Schulmeister (46. Hrubý). Trenér Jiří Balcárek.