Mladíci vezou tři body z Kolína

04.10.2001 / A tým

Mladíci vezou tři body z Kolína Juniorce našeho klubu vyšla dohrávka šestého kola druhé fotbalové ligy v Kolíně na výbornou. Vyhrála dva jedna a je v tabulce už dvanáctá, má jedenáct bodů stejně jako jedenáctý 1. HFK Olomouc. Kolín - SK Sigma B 1:2 (1:1) Trenér Zdeněk Psotka vzal sebou do Kolína sedm fotbalistů z kádru ligového áčka. Vedení se ale přesto ujali domácí. Ještě do poločasu ale dokázal vyrovnat po rohu Zdráhal. Ve druhém poločase už měla juniorka hru ve své moci. V 61. minutě Doseděl zahrál ve vlastním vápně rukou a Rojka z penalty rozhodl. Branky: 26. Kmoch - 37. Zdráhal, 61. (pen.) Rojka. Rozhodčí:Kordula. ŽK: Doseděl - Rozehnal, Zdráhal, Laštůvka, Rojka.Diváci: 570. Sigma: Bureš - Hudec, Čep, Rozehnal, Kotrys - Štrbík (53. Rojka), Ševela, Krajčovič (70. Večeřa), Laštůvka, Glos - Zdráhal (90. Knop). Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz, 3. 10. 2001

Radakovič prodloužil smlouvu v SK SigmaRadakovič prodloužil smlouvu v SK Sigma
| 24.05.2017
| 23.05.2017
| 22.05.2017
Tým SK Sigma Olomouc převzal pohár pro vítězeTým SK Sigma Olomouc převzal pohár pro vítěze
Sigma na závěr s remízou a ceremoniálemSigma na závěr s remízou a ceremoniálem
| 21.05.2017
Sestava SK Sigma proti OstravěSestava SK Sigma proti Ostravě
Přijďte se vyfotit s pohárem pro vítězePřijďte se vyfotit s pohárem pro vítěze
Zemřel David Bystroň. Čest jeho památce!Zemřel David Bystroň. Čest jeho památce!
| 19.05.2017
29. kolo: Sigma hraje doma proti Ostravě29. kolo: Sigma hraje doma proti Ostravě