Mladší dorost SK Sigma porazil Zlín

02.03.2013 / SCM

Mladší dorostenci SK Sigma Olomouc hráli na umělé trávě přípravná utkání proti Zlínu. Sedmnáctka i šestnáctky zvítězily o jednu branku. SK Sigma Olomouc U 17 – Zlín U 17 1:0 (1:0) Sedmnáctka soupeře porazila, rozhodla o tom povedená střela záložníka Seiberta z dvaadvaceti metrů ve třiadvacáté minutě. Branka: 23. Seibert. SK Sigma U 17: Hora – Sikora, Kyselák, Markovič, Baďura – Kipritidis, Kubeček, Moric, Seibert – Šabršula, Fojtík. Střídali: Zrník, Havlíček, Stanečka, Kováč, Kotůlek, Kalina. Trenér Vojtěch Smolák. SK Sigma Olomouc U 16 – Zlín U 16 2:1 (1:0) Sigma po prvním poločase vedla, v 18. minutě se trefil hezky z přímého kopu Krejčí. Hosté srovnali pět minut po přestávce. V 54. minutě zajistil domácím výhru Ambrozek. „Máme za sebou náročný týden, to se dnes projevilo. Hodně nás sráželo to, že jsme byli hodně nepřesní v přihrávkách. To se zlepšilo ve druhém poločase. Utkání to bylo velice dobré, soupeře byl kvalitní,“ řekl trenér Ivo Gregovský. Branky Sigmy: 18. Krejčí, 54. Ambrozek. SK Sigma U 16: Kalina – Štverák, Josif, Částečka, Surzyn – Vychodil (41. Ambrozek), Dostál, Bala, Matocha – Brhel (41. Boscato), Krejčí. Trenér Ivo Gregovský. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc