Mladší žáci hráli proti soupeři z Polska

28.11.2013 / Sportovní třídy

Mladší žáci SK Sigmy Olomouc U 12 a U 13 navštěvující sportovní třídu ZŠ Heyrovského v Olomouci měli v sobotním ránu 23. listopadu 2013 přátelské utkání s hráči polského Orbita Bukowno. Tento polský tým hraje regionální ligu Katowického kraje. Obě dvě mužstva hrála na zkrácené velké hřiště formou 8+1 a poločasem trvajícím 30 minut. Sigmáci oba zápasy vyhráli. SK Sigma Olomouc U 12 – Orbita Bukowno U 12 5:3 (1:2) Branky: 2x Staščák, 2x Kašpárek, 1x Slavíček SK Sigma U 12: Kročil - Vítek, Slavíček, Judas – Mirvald, Nováček, Kašpárek – Staščák, Kubušek. Do hry byli dále připraveni: Vašiček, Vašička, Hustý, Pitron, Živný, Krása, Raclavský, Konvička, Deák, Arnold, Hrdlička, Vrba. SK Sigma Olomouc U 13 – Orbita Bukowno U 13 8:0 (4:0) Branky: Zedníček 3, Machala 2, Bývalec, Koníček Zvědělík po 1 gólu SK Sigma U 13: I poločas: Čtvrtlík – Navrátil, Sklenář, Tománek – Fencl, Zvědělík, Koníček – Machala, Škrabal. II. pol.: Bašný – Trefil, Horák, Andrýsek – Svrčina, Macháček, Gorlich – Zedníček, Bývalec. Trenér Ondřej Kalina, asistent trenéra Tomáš Šilha.

Starší žáci SK Sigma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma zabodovali naplno
| 28.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma zabodovali naplnoStarší žáci SK Sigma doma zabodovali naplno
| 26.09.2016
Starší žáci SK Sigma s výhrou a prohrouStarší žáci SK Sigma s výhrou a prohrou
| 19.09.2016
Tým SK Sigma U 10 obsadil 2. místoTým SK Sigma U 10 obsadil 2. místo
| 13.09.2016
Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15Pět hráčů SK Sigma je v nominaci repre U 15
Start přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém TýnciStart přípravky SK Sigma U 7 ve Velkém Týnci
Starší žáci SK Sigma vítězně se ZlínemStarší žáci SK Sigma vítězně se Zlínem
| 12.09.2016
Starší žáci SK Sigma doma vítězně s OpavouStarší žáci SK Sigma doma vítězně s Opavou