Aktuality

Modrá vlna se valí na Spartu!

18.05.2007 / A tým

Po remíze s Jabloncem přišla mostecká remíza. Vložené utkání s Marilou Příbram se sudímu Fraňkovi "nepovedlo"……opět remíza. Ani z Teplic neodjížděl tým trenéra Petržely s prázdnou. Sigma vstřelila dvě branky, potvrdila vzestupnou tendenci a remizovala 2:2. „Spartu porazíme,“ hlásí již několik dní dopředu kouč Hanáků. Diváci se tak mají na co těšit. Navíc sami fanoušci vyzývají: na Spartu v modrém! „Zdravíme všechny příznivce Sigmy, zaujal nás výborný nápad skalních příznivců našeho klubu, ke kterému se s nadšením připojujeme, a proto vyzýváme všechny: Přijďme na pondělní zápas se Spartou v modrém nebo alespoň bílém oblečení. Vyjádřeme tak jednotu a podporu našim hráčům, kteří ji budou v náročném a veledůležitém utkání jistě potřebovat, a zároveň ukažme celé republice, že právě u nás, v Olomouci, jsou ti nejlepší fanoušci a že Sigma do první ligy rozhodně patří!“ SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha, pondělí 21. 5. v 17:15 hodin Předprodej vstupenek na utkání probíhá již od minulého týdne. „V tuto chvíli je v prodeji stále dostatek vstupenek, ale již jen na tribuny Sever a Jih. Na hlavní tribuně zbývají jen vstupenky do sektoru F,“ řekla pro sigmafotbal.cz vedoucí prodeje Olga Paličková. Pro toto utkání došlo ke snížení kapacity tribuny Východ (u tzv. ASO parku) z důvodu umístění jedné řady reklam na zábradlí tribuny v její dolní části u hrací plochy. Vstupenky na tuto tribunu tak byly v prodeji až od 6. řady výše. Držitelům permanentních vstupenek v těchto řadách budou vyhrazena krytá místa v sektoru P, řada 11 až 18. Za způsobené komplikace se klub divákům omlouvá. Již od začátku jarní části sezóny jedná o instalaci otočných reklam, které by vyřešily problém s nedostatkem reklamních pozic na stadionu. V případě setrvání klubu v I. GL budou otočné reklamy v letní přestávce zakoupeny. Program a soutěže na stadionu Diváky na Andrově stadionu čeká tradiční doprovodný program. S jakým průběhem probíhal při posledním domácím zápase, najdete právě na tomto místě. Úvodní slovo programu měl speaker Mirek Skácelík, který divákům připomněl předchozí vzájemné duely v pravidelném okénku „Ohlédnutí zpět“. Programem na ploše provázel moderátor Majlo, který nejprve přivítal fanoušky a vylosoval soutěžící s Olomouckým deníkem. Poté již Cheerleaders agentury HIT přivítali na ploše hráče obou celků za doprovodu našich nejmenších fotbalistů. Poločasovou část programu zahájil mediální partner klubu OLOMOUCKÝ DENÍK. Ten připravuje ke každému utkání soutěž nazvanou Střelba s Deníkem, kde můžete vyhrát až 50.000,- Kč! S tenisáky, rozhozenými Majlem před utkáním, se dostavili Michal Tomášek a Petr Opluštil, oba z Olomouce. Oba se museli spokojit „jen“ s dárkovými předměty našeho klubu a mediálních partnerů Olomouckého deníku a radia Hity. Ve druhé části přestávky se soutěží se společností ELECTRO WORLD. Výherci jsou vždy losováni z řad našich nejvěrnějších tj. majitelů zakoupených permanentek. Ondřej Vyroubal z Olomouce neměl štěstí, ale Dan Života, také z Olomouce, si vystřelil sestavu domácího kina! Na památku si oba odnesli míče, klubové suvenýry a dárky od rádia Apollo. Ve 2. poločase se losovaly dvě výherní čísla našeho zápasového bulletinu Fotbal INFO, která najdete vždy na titulní straně vpravo nahoře. Poukázku v hodnotě 555,- Kč na konzumaci do jedné z restaurací sítě PAVLÍK GROUP si vyzvedl ihned po skončení utkání v nedaleké restauraci Gól v hlavní tribuně Androva stadionu pouze jeden vylosovaný. Přesněji řečeno jedna vylosovaná fanynka, Kateřina Doubravová z Olomouce. Při utkání se Spartou se bude navíc soutěžit o poukázku v hodnotě 600,- Kč do restaurace hotelu Alley v Olomouci! V bulletinu Fotbal INFO se můžete těšit třeba na rozhovor s Pavlem Hapalem v rubrice „Hrával jsem za Sigmu…“ Tipovali také zástupci médií. Nikoho z nich však“nenapadl“ výsledek 0:0. Nebylo to poprvé, kdy klubové suvenýry určené do této soutěže zůstaly „doma“… Soutěže na internetu Sigma rozdávala také ceny v soutěži na svých internetových stránkách! Soutěže k utkání s Mostem se zúčastnilo 86 registrovaných uživatelů, z čehož správně odpovědělo 31. Zde jsou tři vylosovaní výherci: Jiří Koudela, Olomouc, Petr Sedláček, Olomouc a Michal Hradil, Hlubočky. Každý získává aroma dresík a sadu hráčských karet. Soutěže na radiích Pro posluchače rádií HITY a APOLLO navíc pokračuje telefonická soutěž o vstupenky na každé utkání Sigmy. Každý výherce získává dvě vstupenky a zdarma bulletin Fotbal INFO. Všem výhercům ještě jednou blahopřejeme. Těm, kteří neměli štěstí, jej přejeme! SMS soutěž Partnerem sms soutěže o nejlepšího hráče utkání, která probíhá při každém domácím utkání Sigmy, je Sportbar herna Sigma. Pošlete jméno hráče formou sms zprávy na mobilní telefonní číslo 721 101 351. Soutěž bude vyhodnocena ihned po skončení utkání a tři vylosovaní účastníci budou kontaktováni sms zprávou ze stejného telefonního čísla. Tři výherci obdrží od partnera soutěže kupóny na konzumaci do sportbaru v hodnotě 300 Kč a plakát týmu Sigmy k tomu! Sportbar Sigma najdete na Lazecké ulici 55. S Příbramí jste si zvolili nejlepším hráčem utkání již tradičně Melinha. Do uzávěrky se pro výhru dostavil pouze jediný a to Tomáš Smékal z Hluchova.A tým - další aktuality:

Společně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v PaseceSpolečně pro ostatní. Sigma pomohla sanatoriu v Pasece
| 26.03.2020
Hráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch SmolákHráče chceme udržet v kondici, říká kondiční trenér Vojtěch Smolák
| 25.03.2020
Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?Nouzový stav stále platí. Jak se během něj sigmáci připravují?
| 23.03.2020
Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1 Před 28 lety: Srdnatý výkon na obra nestačil. Sigma prohrála na Realu 0:1
| 18.03.2020
Sigma přijímá opatření. Tréninkový režim je omezenSigma přijímá opatření. Tréninkový režim je omezen
| 13.03.2020
Zahradníček odehrál 100. zápas, Juliš útočí na rekord DrulákaZahradníček odehrál 100. zápas, Juliš útočí na rekord Druláka
| 09.03.2020
Kouč Látal: Chyby byly. Za celkový přístup ale nemám co vytknoutKouč Látal: Chyby byly. Za celkový přístup ale nemám co vytknout
| 08.03.2020
Lukáš Greššák o neproměněné šanci: Sypu si popel na hlavuLukáš Greššák o neproměněné šanci: Sypu si popel na hlavu
| 08.03.2020
Musím pochválit celý tým, říká kapitán David HouskaMusím pochválit celý tým, říká kapitán David Houska
| 07.03.2020
Hanáci v oslabení vybojovali bod! Sigma remizovala s Jabloncem 1:1Hanáci v oslabení vybojovali bod! Sigma remizovala s Jabloncem 1:1
| 07.03.2020

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná